Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  4. Jūnijs Vārda dienas Elfrīda, Sindija, Sintija
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: No personīgā arhīva
Pievienots: 26.03.2013.

Viņi ļoti aktīvs pāris, kuriem ir daudz kopīgu interešu un hobiju. Ikdienā viņi sarunājas latviešu, krievu un dažreiz pat spāņu valodā. Raibi.

05.04.2013 21:41
Njā, tā jau viss būtu skaisti, bet ticamības moments brīnišķigajām latviešu-krievu attiecībām zūd pie tā krievu referenduma padarīšanas... Baro vilku, cik gribi, tāpat uz mežu skatīsies :(
27.03.2013 10:24
Nu ko Tīrum- apsveicu! Tad jau vismaz uz kādu laiku savas "brunču medības" varēsi likt pie malas??? Vai arī tie instinkti nepazūd nekad?!
27.03.2013 11:53
Aha, uzradusies kāda bijusī draudzene! :)
Nezinu, vai es viena tāda,bet man ļoti riebjas,ka cilvēki anonīmi internetā uzbrūk saviem paziņām/bijušajiem paziņām. Vai tad nevar visu, kas uz sirds aci pret aci izurnāt, nu ja nevar, tad tā ir pašap roblēma unb ar savām problēmām pašam jātiek galā, kaut vai pie psihologa jāiet,ja nevar tikt pāri zaudētajā mattiecībām vai krāpšanai. Un šādi komentāri protams liecina par šo cilvēku "augsto" intelekta līmeni.
26.03.2013 18:46
Citēju: "(..)valstī jābūt vienai valsts valodai, taču nobalsoju par krievu valodu, lai “savējos” atbalstītu (..)." Ja visi tā darītu, tad beigās būtu tā - visi domāja ko citu, taču sanāca divas valsts valodas. Jābalso par konkrēti formulēto jautājumu, nevis par nez kādiem zemtekstiem. :(
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv