Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  5. Jūnijs Vārda dienas Igors, Ingvars, Margots
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Marija Ābeltiņa
Ilustrācija: Getty Images, unsplash.com, CC - Tomas Salas
Pievienots: 17.08.2011.

Kāpēc tik ļoti gaidītais laiks kopā būšanai līdzi nes strīdu un apvainojumu mākoni? Psiholoģe Marija Ābeltiņa apkopojusi vairākus "grābekļus", no kuriem vēlams...

Ja ikdienā bieži daudz ko noklusējam, visu laiku domājot, ka nav īstais brīdis, tad atvaļinājuma laiks gribot, negribot izprovocēs mūs uz „izskaidrošanos”, konfliktiem, vecu apvainojumu izvilkšanu un reāliem strīdiem.
20.08.2011 22:10
sievietes vienmeer aitas visu sachakareee- ja vereetu nolamaaties tad nu es izsteiktos kaartiigi
19.08.2011 15:04
No savas pieredzes zinu, ka atvaļinājumi vislabāk izdodas tad, ja neieciklējas uz to, ko plānoja un gribēja tā laikā izdarīt, bet ļaujamies spontanitātei un ja kaut kas nobrūk,darām ko citu. Un laikam tas tomēr atkarīgs no katra pāra attiecībām. Mēs atvaļinājumus un dažreiz pat nedēļas nogales mēdzam uztvert kā mazus medusmēnesīšus :) Jo tad nu beidzot ir iespēja izbrīvēt vairāk laika, lai pabūtu divatā.
18.08.2011 09:13
Šīs vasaras atvaļinājums bija ļoti jauks, taču lasot šo rakstu sapratu, ka arī es dažkārt uzkāpju uz viena no šiem grābekļiem. Vispār, ne konkrēti atvaļinājumu laikā. Zinot, ka būs brīvdiena, mēdzu saplānot laiku tā, lai varētu apdarīt maksimāli daudz dažādu lietu. Bet, kā zināms, parasti kaut kur notiek aizkavēšanās, kaut kas pēdējā brīdī izmainās un tad parasti sevī jūtu neapmierinātību, ka nav izgājis kā gribējies, ka nav paveikts viss tas, ko biju iecerējusi. Pamatā jau dusmojos pati uz sevi, tomēr sanāk jau arī otram izteikt pa kādam pārmetumam... Pēc tam jau saprotu, ka nevajadzēja.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv