Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  27. Novembris Vārda dienas Lauris, Norberts
Autors: Laura Z.V.
Ilustrācija: cdn.sheknows.com
Pievienots: 21.05.2013.

Laur atzīstas, ka šo vakaru nekad neaizmirsīs, jo jutās ļoti, ļoti īpaša.

28.07.2014 15:17
Man ir nepieciešama steidzama palīdzība, uz vecmeitu ballīti draudzenei jācep "īpašā" kūka. Varbūt kāda ir cepusi un var padalīties ar labu recepti un kā panākusi to īsto skatu?
28.07.2014 17:24
Esmu taisījusi no Selgas cepumiem. Dienu iepriekš sataisīju 4stūrainu cepumu kūku: viena kārta cepumu, ievārījums, biezpiens ar cukuru, rozīnēm un nedaudz putukrējuma, atkal kārta cepumu utt. Pa nakti kūka bija labi iesūkusies un viegli varēja ar nazi izgriezt nepieciešamo formu. Maliņas pēc tam apziedu ar nedaudz biezpiena-putukrējuma masas un apbēru ar cepumu drumstalām. Virsu arī dekorēju ar cepumu drumstalām un attiecīgajās vietās sabēru tumšās šokolādes skaidiņas (pati rīvēju šokolādi uz smalkās rīves). Visām ļoti garšoja.
23.05.2013 12:45
Kāreiz tagad gatavoju draudzenei vecmeitu ballīti. Labas idejas. Paldies!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv