Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Janvāris Vārda dienas Dravis, Tenis
Autors: Edīte Irbe, speciāli SievietesPasaulei
Ilustrācija: stock.xchng
Pievienots: 01.09.2010.

Kāzu organizētāja un vadītāja Edīte Irbe sniedz noderīgus padomus, kas jāņem vērā, gatavojoties kāzām.

"Kad pirmo reizi organizēju un vadīju kāzas, vairāk pievērsu uzmanību lielajām lietām. Taču pavisam drīz atskārtu, ka tieši sīkumi ir tie, kas iekrāso šo dienu daudz košākās krāsās. Un sīkumi ir arī tie, kas piemet pa kādai pilītei darvas," saka kāzu organizētāja un vadītāja Edīte Irbe. Foto- stock.xchng
25.02.2016 15:22
Ļoti labi padomi. Noteikti ievērosim par plkst. laika norādīšanu viesiem, cikos jāierodas viesu namā. Citādāk, ja negribi vazāties līdzi pa visām vietām, tad kāzu laikā jāiet pie vedējiem un jāprasa cikos, kur būt. Šeit arī atradu daudzus, foršus ieteikumus, kas var noderēt kādam - sapnudiena.lv
06.05.2011 20:32
veel viens padoms - 10 paardomaat vai vispaar preceeties un kaapeec.
01.09.2010 22:14
Ļoti vērtīgs materiāls tiem, kas gatavojas kāzām. Par daudzām no šīm lietām patiesi aizdomājas tikai tad, kad vienreiz jau tam iets cauri, tā teikt- no kļūdām mācās. Bet tā kā labākajā gadījumā kāzas ir vien vienu reizi, varbūt divas,labāk mācīties no citu kļūdām, ne savām.
01.09.2010 20:47
Būtiska lieta ir kāzu viesi...
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv