Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  5. Aprīlis Vārda dienas Aivija, Vidaga
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: stock.xchng
Pievienots: 15.05.2014.

Te ir divi stāsti iz dzīves. It kā smieklīgi, ja nebūtu tik skumji un patiesi... Un pēc tam mēs pašas, sievietes, sūkstāmies, ka nav "normālu vīriešu".

19.05.2014 19:54
TĀ vini paši neizaug,ja viņus pašas mātes par tādiem neizaudzina.
19.05.2014 16:04
Jā, tā pirmā situācija var šķist salīdzinoši nevainīga, bet man šķiet,ka tas ir tikai sākums, kas noved pie tās otrās situācijas un visa tā, ko pieminēji, kad mammai 50gadīgam "dēliņam" jāmazgā bikses, jāgludina krekls un jāmeklē brūte :)
19.05.2014 14:01
Šie piemēri vēl ir štrunts. Trakāk ir, kad māte dēlam izvēlas augstskolu, nākamo sievu utt.
16.05.2014 22:05
es jau padomāju, ka būs kaut kas par raudošiem puišiem. Šeit varu piekrist, bērnam ir jāmāca izvēlēties, pieņemt lēmumus pašam, bet cik viegli gan reizēm ir pieņemt lēmumus viņu vietā.Tomēr es nedomāju, ka memmīši ir īstais vārds, kas te der. Drīzāk jau pasīvi un neieinteresēti vīrieši. Bet varbūt arī memmīši :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv