Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  22. Februāris Vārda dienas Adrians, Rigonda, Ārija
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 22.03.2012.

Linda ar vīru un bērniem dzīvo kopā ar vīramāti, kura nemitīgi jauno sievieti kritizējot. Kā sadzīvot?

Foto- http://goodenoughmother.com
03.09.2012 11:32
pece, ļoti saprātīgi. jebkurā kopā dzīvošana ir pārbaudījums attiecībām, vai tās ir vīrieša un sievietes attiecības, vīramātes vai pat attiecības ar bērnu. Ir jāiemācās sadzīvot, atrast kompromisu ABĀM pusēm. Katrai rungai 2 gali, tā nu tas ir. Ja nevēlies riskēt sabojāt ar otru cilvēku attiecības, nedzīvo kopā, ja tas ir iespējams. Jeb iemācies respektēt otra cilvēka viedokli un vajadzības. 'tas attiecas kā uz vīramāti tā jauno sieviņu.
03.09.2012 10:52
Te dažus kontārus atpakaļ tika minēts,ka šādas attiecības atstāj nelabvēlīgu iespaidu uz bērniem un pati pēc savas pieredzes varu pateikt - tā arī ir.13 gadus no savas dzīves man nācās skatīties un klausīties,kā māte ar vecomammu (tēta māti jeb vīra māti)plēsās un ecējās.Gala rezultātā arī es esmu pārliecināta,ka mana māte nekam nav derīga,jo allaž viszinošā vecmāmiņa ar kuru es sanāk pavadīju stipri vairāk laika kā ar mammu man to skandēja no rīta līdz vakaram.Viņa (vecā dāma)bija advokāte un ļoti labi pieprata sava viedokļa argumentēšanu līdz ar to nevienam nekad īsti nebija izdevies atspēkot viņas teikto.Līdz ar to,es pašu par sevi saprotamu uztvēru to,ka mana mamma kā bērna māte ir nekam nederīga,neko viņa no saimniekošanas nejēdz utt.utjp.Kas bija vēl sliktāk bija tas,ka acīmredzot manai nabaga mammai pašvērtējums arī nekad nebija bijis nekāds augstais un tāpēc viņai ārkārtīgi ķērās pie sirds,katrs šāds apvainojums.Rezultātā:iesākumā kamēr mamma bija jaunāka viņa vēl stājās pretī apvainojumiem,bet diemžēl tikai ar pretuzbrukumiem un pretapvainojumiem,vēlāk jau viņa atmeta ar roku un vienkārši sāka dzert,lai kaut kā nebūt notrulinātu nemitīgi aizskartās jūtas.Un tas protams deva vemāmiņai tikai vēl vienu iemeslu norādīt savam dēlam kādu gan nekam nederīgu sievišķi viņš ir apprecējis.Vecmāmiņa nomira kad man bija 13,taču tas ļunums ko viņai izdevās nodarīt bija un palika nelabojams - es līdz mūža galam visticamāk māti uzskatīšu par pilnīgu neveiksminieci,tēvu par lupatu (tā viņa pati savu dēlu saukāja)un sevi par upuri,jo arī tādas lietas viņa nekautrējoties man sacīja:ak,es,naba bērns ar tādiem nekam nederīgiem vecākiem,kas gan no manis izaugtu,ja nebūtu viņas utt.Rezultātā pēc viņas nāves es vispār izgāju no rāmjiem,jo manas dzīves pamats izjuka,man tika atņemts vienīgais patiesi tuvais ģimenes loceklis,jo pēc vecāsmammas pašas iniciatīvas manas attiecības ar vecākiem bija akurāt nekādas.Šīs šausmas būtu izpalikušas,ja vien mēs nedzīvotu vienā dzīvoklī.
01.06.2012 13:55
Man ir tieši tāda situācija,kopš sākām dzīvot kopā ,es tieku morāli terorizēta,ne tā izžautas drēbes,ne tā uztaisīts ēdiens,ne tā audzinu bērnu,un tā var turpināt bezgalīgi!Ar to cīnijos 6 gadi,nu mans mērs ir pilns un tagad man nav nekādu kontaktu ar viņu!Ar vīru visu izrunājām un viņš neiebilst ,ka es ar viņu vairs nekontaktējos un nevēlos satikt!
05.04.2012 00:15
Ko darit ja taij viramaatei ir destruktiva riciba un acimredzami uztveres defekti, un ieteikshana arsteeties ir lidzvertiga galvas bashai cilpaa?
02.04.2012 13:40
Ir svarīgi saprast, ka attiecības mēs veidojam katrs pats - gan tu - vīramāte, gan tu - vīrs, un taml. Tāpēc ir bezjēdzīgi sūkstīties par to, ka vīramāte kūda savu dēlu un taml. Abi esat pieauguši cilvēki, lai veidotu savas attiecības paši un spētu kopā pretoties sānu vējiem.

Kas attiecas uz Tu un vīramāte attiecībām- attiecības ir DIVPUSĒJAS, tāpēc savā ziņā par to kādas ir jūsu attiecības, atbildība ir jāuzņemas pašai, lai arī kā mums negribētos vainot un regulēt apkārtējos, ir jāsāk ar sevi! Piem. vīramāte nenovērtē tevis gatavotās vakariņas - ierosini nākamreiz gatavot vakariņas viņai pašai;
01.04.2012 10:24
Precas ar vīru vai vīramāti? Ja tā māte pati nesaprot, tad varbūt jāpasaka, ka vecuma pēc beidzot pienācis "pastāvēt pie ratiem" un jaunajiem ir pašiem sava dzīve.
01.04.2012 00:49
mūs izškīra vīra un manas mātes nemitīgie strīdi.Katra māte tos atreferēja savējam.Un mēs pēc tam viens otram.
01.04.2012 00:46
ir kāds nežēlīgs variants-ja jau es neprotu gana labi gatavot,no rītdienas vīramāte gatavos pati sev un mēs ēdīsim atsevišķi.
23.03.2012 19:35
Ir jāatrod atsevišķa dzīvesvieta,kaut maziņš kaktiņš, jo miera nebūs un, ja neko neteiksi, tad ātri vien vīramāte un arī vīrs uzkāps uz galvas un būsi tā vainīgā, jo vīrs būs mātes pusē vienmēr. Izskatās, ka būsi apprecējusi vīru ar visu viņa māti.:D Saku no pieredzes.
23.03.2012 14:13
Es ieteiktu Lindai,visu to,ko viņa uzrakstīja, mierīgā balsī pateikt vīramātei.Iespējams,ka viņa pati nemaz nemana,ka sāk ''kasīties'' par sīkumiem un nemitīga kritizēšana grauj savstarpējās attiecības.Jāizrunājas ar vīramāti,jo noklusētas un apslāpētas emocijas ar laiku atsaucas uz veselību.Nemitīgs stress-jo pati jau gaidi,ko nu atkal viņa indīgu ''izšpļaus'',kas nebūs labi,kas ne tā izdarīts.Tas tā sagandē dzīvi!Es savulaik vīramātes vēlmi jaukties mūsu dzīvē apcirtu pašā saknē un man nekad vairs nav bijis jāklausās nevajadzīgas pamācības vai jāpacieš nepamatota kritika.Linda,turies!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv