Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  28. Maijs Vārda dienas Vilhelms, Vilis
Autors: Renāte, jauna vecmāmiņa
Ilustrācija: Getty images
Pievienots: 23.03.2014.

Uzrakstīšu savas pārdomas par vecmāmiņām, par to, kā tas ir- pēkšņi esmu vecmāmiņa. Nu teikšu kā ir-tas patiešām ir šoks.

Mūsu personīgajās dzīvēs viss ir kārtībā. Un pēkšņi, ak vai, atkal kaut kas notiek pēkšņi un negaidot- klēpī atkal uzrodas maza dzīvībiņa. Dzīvībiņa, kas nav nākusi no mūsu klēpja, bet caur mūsu sirdi.
01.06.2014 21:23
Tik briniisskkigs, silts un patiess raksts! Paldies!
02.04.2014 14:53
Kļūšana par vecmamiņu man nebija nekāds šoks.Mums nepieder ne bērni,ne mazbērni-viņi iet savu ceļu un mēs savējo-līdzās!
24.03.2014 16:03
Nesaprotu, kāpēc tā jāšokējas??? Kāpēc mazbērniņa dzimšana jāuzņem tik personiski un ka nu viss savs laiks un dzīve būs jāvelta viņam...
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv