Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  7. Augusts Vārda dienas Alfrēds, Fredis, Madars
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Unsplash.com, CC - Amador Loureiro
Pievienots: 25.10.2015.

Tā kā arī mūsu saimē aug mazi ķipari, kuriem valodas apgūšana ir bijusi un vēl šobrīd ir aktuāla, apkopojām pāris Latvijā radītus palīgus alfabēta apguvē.

27.10.2015 11:47
Idejas ir jaukas, bet to pašu efektu var panākt arī paši aktīvi darbojoties mājās. Piemēram, mēs paši taisījām burtiņu maisiņus, rotājām ar atbilstošām uzšuvēm. Bērnam prieks praktiski darboties, pluss vēl iespēja spēlēt dažādas spēles.
27.10.2015 11:38
Atvieglosiet kādam domas par x-mas dāvanām!
26.10.2015 15:13
:))) mūsu repertuārā šobrīd ir Joka pēc alfabēts. Tētim jau apnicis, bet mazajai tāaaads prieks, ka rociņas un kājiņas iet pa gaisu, kā izdzird dziesmiņu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv