Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  29. Novembris Vārda dienas Ignats, Virgīnija
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Foto no personīgā arhīva
Pievienots: 22.11.2012.

'Mēs ar vīru it kā esam divi, bet tajā pašā laikā, mēs esam divu bērnu vecāki, tikai mūsu bērni ir debesīs, viņi nav ar mums', saka Annija.

26.11.2012 10:44
Ļoti skumjš stāsts. Skumji,ka labiem cilvēkiem jāpiedzīvo tik briesmīgas traģēdijas,bet tai pat laikā ir cilvēki,kas tik bezatbildīgi un varmācīgi izturas pret bērniem... :( Atliek vien cerēt,ka Dievs zina ko dara un Viņam ir savs plāns. Lai ticība un spēks ir ar jums!
25.11.2012 22:26
Annija, samiilojiens Tev un paldies par VISU, ko Tu dari muusu, engelvecaaku labaa! Tu esi zelta cilveeks! :)
24.11.2012 00:47
Kaut kas loti gruti aptverams,neticami, ka so meitinu mamma jau tik driz spej par to runat un ieraudzit to gaiso saja dubulttragedija. Tiesam nak raudiens, un gribas tikai novelet, lai Annija un Ivars ir stipri un ticibas pilni un, lai vinu milestiba ir dziedejosa!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv