Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  12. Jūlijs Vārda dienas Indriķis, Ints, Namejs
Autors: Līga Rozentāle
Ilustrācija: Flickr.com, CC - amanda tipton
Pievienots: 19.04.2015.

Vēloties iepriecināt, padarīt laimīgu, mēs bieži savu bērnu padaram tieši nelaimīgāku. Un aritmētika ir vienkārša: jo izlutinātāks bērns, jo nelaimīgāks.

23.04.2015 17:46
Es bērnībā ravēju bietes. Nu, ne jau divos gados, protams. Tagad mani par to vecākiem droši vien atņemtu. :D Par to, ka bērns strādā, nevis histērijā vārtās pa veikala grīdu.
23.04.2015 17:17
Man šķiet tas viss ir tik individuāli. Un katrs jau spriež pēc savas mērauklas. Katram "izlutinātības" pazīme var šķist kaut kas pilnīgi atšķirīgs.
24.04.2015 09:08
Šādi jau visu var attaisnot! Man gan šķiet, ka pastāv kaut kādas vispārpieņemtas normas, kas ir un kas nav normāli bērna uzvedībā.
23.04.2015 15:43
Ja raksta ievadā būtu par 5gadnieku, es saprastu, bet nē - par divgadnieku! Mīļie vecāki, lūdzu atslābstiet, nekariniet saviem bērniem birkas "izlutināts" - "neizlutināts", vērtējiet viņu rīcību atbilstoši vecumam un attīstības stadijai!

Franču audzināšana gan nav nekāds labais piemērs no kā mācīties.
22.04.2015 11:19
Dāvanas laikam neaprobežojas tikai ar materiālajiem labumiem, arī smaids un mīļš vārds vai kopā pavadīts laiks ir dāvana... vai nevar būt,ka veikalā nopirkt dāvanu un to uzdāvināt ir vieglāk(vēl jo vairak ,ja priekšā stav dāvanu kaudze) neka ieplānot, saorganizēt un pavadīt laiku kopā ar savu bērnu ir grūtāk iedodamā dāvana. Šeit laikam dāvanu daudzums nav svarīgs, galvenais tai jābūt no sirds un tad tā būs mīļa un kārota jūsu bērnam.
20.04.2015 22:43
Viss ir ljoti pareizi, bet to jámáca jaunajiem vecákiem. Kádreiz, apméram 60g atpakalj bérni spéléjás ar lupatu lellém. Tagad vél nemák nostávét, bet spéléjás ar datoru!!! Kur te ir vecáku práts? Skolá bérns negrib bút nabadzígáks ká citi, bet vecáki negrib to parádít un tá nu rodás párlutinás'ana. Bérniem nav citu vértíbu- tikai materiálás!
20.04.2015 15:29
Gudri ir tie vecāki, kas to sapratuši, jo vislielākā drošība bērnam jebkurā vecumā ir ( lai cik paradoksāli tas neskanētu) robežas. Jo tālāk šīs robežas sniedzas, jo bērns ir nedrošāks.
23.04.2015 15:55
Aha, un ja robežas ir ciešas un smacējošas (nepārtraukti "Nedrīkst! Nedari! Neskrien!"), tad gan bērns attīstās superdrošs, vai ne?

Tagad visiem patīk pieminēt slavenās robežas, bet patiesībā jau tās ir elementāras - nedari pāri sev un citiem, cieni savus vecākus tāpat kā vecāki ciena tevi (!!!), nedari bīstamas lietas (skriešana pāri ielai, gāzes plīts), izmazgā zobus, neēd konfektes pirms vakariņām! Viss. Tā nav nekāda lielisko padomju metožu renesanse, kā dažam labam gribētos cerēt.
20.04.2015 13:36
Kā jau rakstīju Facebook, vienmēr patiesi priecājos par vecākiem, kuriem dabiski izdodas veidot veiksmīgas, abpusēji saprotošas un iejūtīgas attiecības ar bērniem. Pati vēl mācos reizi pa reizei nebūt pārāk aizliedzoša vai gluži pretēji - uzpērkoša...
20.04.2015 08:15
Viss ir ļoti pareizi, bet pat to visu zinot, reizēm tomēr noiet greizi...
20.04.2015 03:45
Nu tad labrīt. Kāds to vēl nav sapratis?
19.04.2015 23:14
Atslēga ir pavisam vienkārša - dodiet saviem bērniem 2 x mazāk naudas un DĀVĀJIET 2X VAIRĀK LAIKA.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv