Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  25. Maijs Vārda dienas Anššlavs, Junora
Autors: Līga Rozentāle
Pievienots: 26.11.2009.
Viņas izvēlas būt vienas un izbauda dzīvi, kad laiku un naudu var tērēt kā vien vēlas. Ārzemju demogrāfi šo jauno vientuļo sieviešu „sugu"...
Tas ir brīvas dzīves imidžs, kas saista sievieti. Agrāk viens no iemesliem laulībai bija vīrieša nodrošinātais finansiālais plecs, bet tagad sieviete pati labi var nopelnīt. Foto- gettyimages.com
15.07.2012 22:20
hm..nez..ja sieviete tiesham jutas labi esot vienai..tad viss ir kartiba! bet ja tomer jut ka ir vajadziigs otrs pilnai laimei tomer newajag iedomaties tadu virieti kadu mes gribam..vajag tikai tos primaros kriterijus kurus tu zini ka tev ar vinjiem pietiek un tev nevajadzes mainit otru..PIRMS mes iedomajamies to ko veelamies..mums ir jabut pasham gatavam mainities! ne jau laimigi ir tie kuri atrod to iedealo..bet kuri piestrada pie attiecibam un jo iipashi wispirms pie sevis.!
10.12.2009 22:04
Piekrītu, ka finansiālie apsvērumi daudzām sievietēm nav iemesls, lai izvēlētos būt attiecībās. Tomēr pazīstot sievietes, kuras ir vienas, viņām nav uzstādījuma dzīvot vienām (arī man), bet gan ar vīrieti, ar kuru patiešām ir vēlēšanās šis attiecības veidot nevis pēc principa, ka tik bikšainis mājās. Diemžēl tie īsti uz katra stūra nemētājas, bet dzīvot ar kādu kopā tikai, lai nebūtu viena nav mana izvēle.
09.12.2009 10:33
Es ar pēdēja laikā sāku domāt par to, ka veidošu savu dzīvi tā, lai dzīvotu viena. Laikam jau esmu liela egoiste, bet nevaru samierināties ar to, ka kāds jauc manu kārtību un manus plānus!!!
08.12.2009 20:04
Pilnigi piekritu šim rakstam Dzivojot kopa ar kadu virieti man liekas, ka ir vairak minusu neka plusu, vienai ie labak but tu esi viena un vari darit ko velies, jo esi briva un neviens tevi neierobežo un tu esi briva!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv