Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  24. Septembris Vārda dienas Agris, Agrita
Autors: Inese Prisjolkova
Pievienots: 11.03.2010.

Bieži vien liela daļa sieviešu, kas dara laimīgu savu vīru vai draugu, savus bērnus, vecākus, varbūt pat kolēģus un radiniekus, bieži vien aizmirst šai...

Ko nozīmē sevi mīlēt? Ko nozīmē sevi lutināt, sevi pažēlot, sevi taupīt, un kādēļ mēs bieži vien darām pretējo? Foto -stock.xchng
05.10.2012 15:08
Es pie šīs sevis mīlēšanas nonācu pagāšgad, tieši tā darīju,nekur nesteidzos,baudīju katru mirkli un biju atvērta.Sajutos tik labi, kā paradīzē, tad pēkšņi sapratu, ka nemaz nemīlu to cilvēku kas man blakus, jo viņš ir apspiedis manu mīlestību pret sevi, pazaudēju sevi. un tas turpinās joprojām, bet nevaru aiziet no attiecībām,es pieņemu lēmumu, bet mani nelaiž. mīlēt sevi nav tik viegli,bet ir tā vērts.
11.03.2010 11:13
Paldies, Baiba, par brīnišķīgu komentāru un vēlējumu!
Man ir ļoti liels prieks saņemt atbildes uz to, ko rakstu.

Es priecājos par katru komentāru, par katru atziņu, par katru ieteikumu, par katru reizi, kad izjūtu personīgu kontaktu ar lasītāju.

Tā man ir jauna un brīniškīga pieredze - rakstīt lasītāju tūkstiešiem, un tai pat laikā zināt, ka īstenībā tā ir saruna mums divām ar katru no jums.
11.03.2010 10:04
labdien, Inese! Es tikai nesen iepazinos ar jūsu rakstiem, un man ir liels prieks, ka varu lasīt jūsu atziņas un padomus. Es arī daļu no jūsu rakstītā paņemu sev. Šis ir tas brīdis, kad sevi mīlu, palasu, padomāju, analizēju un sakārtoju savas domas. Lai jums jauka diena uzmundrinot mani un citas sievietes!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv