Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  27. Novembris Vārda dienas Lauris, Norberts
Autors: Līga Āboma, speciāli SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: sxc.hu
Pievienots: 05.02.2012.

Piedāvājam atbildi uz šo jautājumu no 3 aspektiem- psiholoģiskā, ezotēriskā un transērfinga viedokļa.

"Kad mēs pastiprināti sākam domāt par kaut kādam sliktām lietām, šīs domas nonāk informācijas laukā, uzkrājas un piepildās," teic dziednieks Andris Ļaksa.
29.01.2015 15:36
Domas materializējas, pārbaudīts 100 un vairāk reizes.Pozitīvais un tikai pozitīvais un tas nāks atpakaļ pie Jums!
13.06.2012 06:27
Pirms dažām dienām noskatījos dokumentālo filmu The Secret 2006. Par šo tēmu, tikai daudz padziļinātāk. Super emocijas! Par šīm dažām dienām pēc filmas noskatīšanās, daudz ko apzināti esmu mainījusi un jau kļuvu veiksmīgāka! :))
06.02.2012 17:36
Karamele, man jau šķiet, ka nav nejaušību, un tā noteikti nebija nejaušība,ka izlasīji tieši šo, ko Tev šajā brīdī vajadzēja.
Jo vairāk atvērti esam pasaulei un paši savai intuīcijai, jo vairāk vērtīgas zīmes sev apkārt spējam saskatīt un sadzirdēt arī paši sevi.
06.02.2012 16:37
Liels paldies par šo rakstu!
Pēc skumjas sarunas par to, kā cīnīties pret nezināmiem, nepatīkamiem un kā likās arī neietekmējamiem faktoriem, šis raksts bija pirmais, ko ieraudzīju piesēžoties pie datora!
Un sniedza atbildes uz daudziem jautājumiem.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv