Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  31. Maijs Vārda dienas Alīda, Jūsma
Autors: Marija Ābeltiņa, psiholoģe
Pievienots: 20.05.2010.

Dažāda vecuma sievietes stāsta par to, cik neiespējami vai cik neveiksmīgi ir bijuši mēģinājumi iepazīties un atrast „normālu vīrieti". Tādēļ psiholoģe Marija...

04.08.2011 13:32
LV NAV lbu viriesu. Citas valstis gan. Istais atnak tad, kad sieviete jutas labi pati ar sevi un vismazak doma par Vina meklesanu.
19.07.2010 11:27
Labs un konstruktīvs raksts. Var tikai piebilst, ka bieži vien tiecamies uz tiem ideāliem: gribas gan seksīgu, gan gudru un atbildīgu, gan dzīvespriecīgu un tādu, kas vienmēr atbalsta, cenšas saprast un iepriecināt. Un kad iedomu ideālais tēls nesakrīt ar realitāti, tad gan ir vilšanās. Varbūt tieši tāpēc ir grūti atrast vajadzīgo cilvēku?
13.06.2010 14:05
satikt īsto nav tik viegli...bet tiešām tas notiek, kad vismazāk to gaidi...nevajag katru dienu domāt par to, kad nu TU beidzot satiksi to īsto...varbūt Tu jau esi to satikusi, tikai neesi to sapratusi...1 dienas, mēneša vai pat gada laikā to nav iespējams saprast...vismaz man :)un man šķiet, ka daudz kas ir arī atkarīgs no mums pašiem...nav iespējams atrast sev ideālo vīrieti vai sievieti (savu 'īsto'), jo nekas nav ideāls šajā pasaulē!vienkārši jācenšas saskatīt cilvēkā, kas atrodas Tev blakus, to labāko...ar īsto cilvēku būs interesanti un patīkami atrasties blakus pat vienkārši kopā iepērkoties vai taisot pusdienas :)taču tas nebūt nenozīmē, ka ar īsto būs perfekti gludas attiecības bez sīkiem kašķiem, jo citādi dzīve būtu neinteresanta :)
09.06.2010 11:32
Liels paldies par padomiem ! It kā vienkārši, bet ik pa brīdim aizmirstas , ka jādomā pozitīvi ! Ja mani izmantoja , tas nenozīmē , ka tas tagad jādara man ! Tiešām !Paldies !
Ceru kādu satikt, galvenais ir aizmirst iepriekšēju , kurš bija stipri jaunāks , skaists un seksīgs , uzticīgs , saimniecisks, bet centās mani izkomandēt pēc sava prāta, un pie mazākās iespējas gribēja iedzert !Tagad laikam tik daudz nedzer, jo pašam par visu jāmaksā! Draudzējāmies 3,5 gadus un nodzīvojām kopā 3 gadus, man ap 50 !
Varbūt variet mani kā uzmundrināt ? ! Paldies !
25.08.2013 23:22
Raksts ir uzmundrinošs. Paldies autorei.
04.06.2010 10:49
Ziniet, vēl man liekas, ka sievietēm vajag mainīt attieksmi - sievietes ir nevis vīrieša lielākais prieks, bet - vīrietis ir sievietes lielākais prieks un izklaide. Galvenais nepalikt stāvoklī!!! :))
04.06.2010 10:45
Paldies par šo rakstu, tā ir tiešām 100% patiesība. Lai cik smaga nebūtu izgāšanās - ir labi, ja vari uzsist sev uz pleca un pateitk: nekas, malacīte! :) un vēl - katra izgāšanās - man vismaz - ir kļuvusi par pamatu, lai kāptu uz augšu un tiektos pēc krietni vairāk un augstākām lietām, nekā tas bija pirms tam. Paldies mīļajiem vīriešiem.
01.06.2010 11:56
un man ir tieši tā pat kā iepriekšējai komentētājai. Mājās nesēžu, eju uz klubiņiem, kino, teātriem, sportoju, braucu ceļojumos, bet nekā... sliecos domāt, ka manī tiešām ir kaut kas atbiedējošs, bet kas??ehh :(
29.05.2010 23:00
Man tāpat kā Lotei. Savā alā nesēžu, drīzāk otrādi- visādu pasākumu, ballīšu utml. ir atliku likām, gan studiju laikā, gan darbā ir daudz vīriešu... bet attiecību nav- emu viena pati un nav man pat tādas īstas ilgstošas attiecības bijušas. Esmu bijusi kādas pāris reizes iemīlējusies, bet attiecības tika pārtrauktas pēc vīriešu iniciatīvās, vēl kādu gadu atpakaļ man likās, ka esmu varbūt beidzot satikusi to vīrieti, ar kuru gribu būt kopā- atkal nekā :( Vecums arī jau krietni pār 20. Kur ir problēma patiešām nesaprotu- neesmu ne muļķe, ne garlaicības kalngals, ne nesmuka, ne nekopta un arī ne pārkopta. Arī ar iespringušu skatienu apkārt nestaigāju ( es vismaz tā ceru), jo neba mani pašu visi vīrieši, ko satieku, interesē. Lai kā arī nebūtu- to abpusējo jūtu un patiesas vēlmes būt kopā nekad nav bijis.
Tā kā sāk jau šķist, ka vnk. nav lemts, acīmredzot ir cilvēki, kuri nekad tā arī to īsto nesatiek.
28.05.2010 14:28
esmu satikusi savu Īsto. Jau gadu kā esam precējušies.

Man palīdzēja tas, ka ļāvos sirdij un mīlestībai un neklausījos prāta diktētos iebildumos.
Ja būtu analizējusi, domājusi, likusi "+" un "-", tad visticamāk, ka būtu palaidusi garām mīlestību.
22.05.2010 10:51
vienkārši superīgis raksts, liels paldies!!!!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv