Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  1. Decembris Vārda dienas Arnolds, Emanuels
Autors: Ilze Pastare, mag.psych.
Pievienots: 28.09.2011.

"Mēs esam pārstājušas ieklausīties savas sievišķās dvēseles balsī. Esam ļāvušas tai ierušināties pašos dvēseles kaktiņos, aizstājot to...

Mums bieži nav sava viedokļa par politiku, krīzi valstī un vēl citām svarīgām lietām, kur nu vēl lai mēs domātu par to - "Ko man nozīmē būt sievietei?" Foto-freeimages
16.01.2017 17:06
https://brivassievietespiezimes.wordpress.com/
03.10.2011 17:15
Sieviete ar lielo S, - sieviete ir ne tikai garīga būtne, bet arī seksuāla būtne fiziskā ķermenī, tādēļ līdzvērtīgi jāmīl gan sava garīgā pasaule, gan fiziskais ķermenis, turklāt skatoties to caur savām nevis vīrieša acīm :)
un kosmētisko procedūru laikā un kā vēl var uzrunāt - vajag tikai runāt :) uzliekam masku, paralēli tīrām kartupeļus, skatāmies mājsaimnieces, apsaucam bērnus, runājam pa telefonu, un ne mirkli tā arī nepalutinām SEVI, tas nav pareizi.
03.10.2011 17:12
Cik interesanti - tieši beidzamajā nedēļas nogalē es biju uz sievišķības semināru un cilājām šos jautājumus! :) cik absurdi, ka mēs, dzīvojot vīrišķā pasaulē vairs īsti nesaprotam, kas ir sievišķā būtība un kas ir vīrišķā :)
noteikti iesaku apmeklēt šādu semināru, tie ir tik iedvesmojoši un atbrīvojoši! :)
29.09.2011 10:58
Piekrītu, ka meditācijas ir būtiskas, lai tuvotos savai iekšējai pasaulei. Bet tikpat svarīgas ir arī ķermeņa kopšanas procedūras. Dzīve sastāv no mazām lietām un katrai darbībai ir nozīme.
29.09.2011 10:46
Tas tāds šaurs skatījums, jo ne tikai kosmētikas procedūru laikā var savu iekšējo Sievieti sajust un uzrunāt. Lai ielūkotos dziļāk, jāmeditē, jāklausās savās sajūtās. Un tam nav nekāda sakara ar apelsīnu vai citronu krēmu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv