Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  1. Decembris Vārda dienas Arnolds, Emanuels
Autors: Marija Ābeltiņa, psiholoģe
Ilustrācija: img.wallpaperstock.net:81
Pievienots: 24.09.2012.

Ir vairākas bīstamas motivācijas, kuru dēļ tev nevajadzētu veidot attiecības. Uzzini, kuras tās ir.

15.04.2015 12:21
Bailes ir destruktīvas.
25.09.2012 23:25
Kāpēc ir jāmokās? Nu, pajautā sev - vai esi laimīga? Ja atbilde ir - Nē, tad nemokies un pārtrauc... UN - notici sev! Tam, ka esi pelnījusi būt laimīga un, ka tāda noteikti būsi!
25.09.2012 20:49
Zinu ka ir perfektas attiecbas,nu ka saka - vacins ar podinu,nodzivoju ta vairak neka 20 gadus un peksni mana galva un protams ari sirdi vis apgriezies otradi un tagat es dzivoju ar tadu cilvecinu ar kuru ir erfekts tikaj seks bet taka vins ir bruncu mednieks jutos loti nedrosi un ta sajuta galina mani nost,mani vardiem sakot modas sterva,greiserdiba nenormala(ir pamats)vienkasi uzvediba tada vinam bet zinu ka nav krapis mani bet nedrosibas sajuta man nepazud.Un vinam ari gruti ka es vienmier ar savam greisirdibas scenam.Briziem liekas ka neisturesu to jo nodzivoju ilgus gadus ar tadu cilveku kas nedeva man iemesla.Saku apsaubit musu attiecibas,neizturesu.Varbut ir kadai gudrs padoms,savadak var nojugties
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv