Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  20. Jūnijs Vārda dienas Maira, Rasa, Rasma
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 14.11.2011.

Ja vēlies notievēt, zini- ūdens ir tavs lielākais palīgs. Patiesībā- ikvienam no mums, ja vēlamies būs veseli un skaisti, ik dienu nepieciešams tīrs ūdens. Cik...

Saglabāt kā mīļāko rakstu 4
Ja dzersi pietiekamā daudzumā ūdeni, uzlabosies gan sejas āda, kļūsi slaidāka, būs vairāk enerģijas un iegūsi vēl citus labumus! Foto- FreeImages
26.02.2012 22:34
jautrīte, jā, kad slimoju, 3 mēnešu laikā nometu 9 kg, dzerot dienā lielu daudzumu ūdens, nu tas gan bija apm. 5 litri, man tas būtu bijis apm 3 litri pēc šiem aprēķiniem. Pēc šiem rezultātiem sāku pētīt par ūdens ietekmi un uzdūros tevis minētajai domai par 30-35 ml uz kg. laikam jau strādā :)
26.02.2012 22:17
nesen portālā medicine lv.lasīju zinātniski pamatotu rakstu,ka uz 1kg ķermeņa svara vajag 35 ml ūdens,liekas jau daudz
14.11.2011 21:23
Vienīgais, ko es pielīdzīnu ūdens uzņemšanai organismā, ir dabīgās zāļu tējas :) man pat liekas, ka tas ir ūdens ar bonusiņu :D
14.11.2011 16:41
Es vispār brīnos, kad sarunā kāds pasaka- es nedzeru ūdeni! Kā var nedzert? Ne no kā cita padzerties jau tā īsti nevar. Vēl brīnos par to, ka daudzi uzskata kafiju un sulas, limonādes par alternatīvu ūdenim- ja uzņem 2 litrus kolas, tad šķidrums uzņemts. Nav jau tā gan. Iedomājos, cik daudz cukura nāk līdzi tiem 2 litriem kolas- vismaz kādas 2 glāzes.
14.11.2011 14:19
Cik zīmīgi - dīvainā kārtā šodien iedomājos, ka veselības labā, vajadzētu atsākt regulāri dzert ūdeni. Un re, tieši raksts, kurš apstipirnāja un paspilgtināja manu labo nodomu! Jau dodos uz veikalu pēc ūdens :) un brīvdienās noteikti pēc avota ūdens :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv