Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  24. Oktobris Vārda dienas Modrīte, Mudrīte, Renāte
Autors: Konsultē H.Abu Meri un J.Strazdiņš
Ilustrācija: Getty
Pievienots: 30.12.2012.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
„Ja decembra beigās gastroenterologu vidū varam apspriesties, ka pacientu šķiet Jaunā gada sākumā būs mazāk, jo nav pilni pieraksti, tad jau pirmajās Jaungada dienās situācija krasi mainās. 30 līdz 40 % Latvijas iedzīvotāju pēc svētkiem izjūt sūdzības kuņģa un zarnu trakta darbībā. Ilgstošas caurejas, gastrīta saasinājumi, vēdera pūšanās – tipiskākās sūdzības, kuras risinām pēc svētku ēšanas un dzeršanas izvirtībām," atzīst H. Abu Meri.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
Saglabāt kā mīļāko rakstu
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv