Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  15. Decembris Vārda dienas Hanna, Jana, Johanna
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 09.02.2011.

Šie ieteikumi noderīgi ne vien tām, kas duelējas ar liekajiem kilogramiem, bet ikvienai, kas  vēlas saglabāt savu ķermeņa veselību un ēst gudri.

Saglabāt kā mīļāko rakstu 6
Viena no gudrībām, par ko bieži piemirstam: Beidz maltīti, tikko sajūti patīkamu sātu. Tādēļ, liekot sev porciju, labāk vienmēr uzliec mazāk, nekā vairāk. Tu taču varēsi papildināt, ja vēl jutīsi izsalkumu, taču ja uzliksi pārāk daudz ēdiena, tev būs žēl to atstāt. Labāk, lai tā puskarbonāde un siera salātiņi paliek uz šķīvja, nekā uz taviem gurniem, ne? Foto- istock
24.03.2013 22:08
daži norādījumi ir smieklīgi, jo derīgi tikai mājsaimnieces profesijas pārstāvēm. "saklāj galdu, uzliec mūziku, ēd lēni..." Kur, ātrā ēdiena ēstuvē 20 minūtes garā pauzē? Kad klāt galdu, 21, ja 20 ierodos mājās?
11.03.2012 21:22
piekrītu viesim mii,ka taukvielām nav saistība ar lieko svaru,tāpat zils šķīvis un mūzika nemazinās apetīti,padoms par karbonādi -garām,var cept mazāku,bet daļu atstāt uz šķivja-neekonomiski.vairāk jēgas ir pārtikas salikumā,kaut arī ne vienmēr un visur ir taisnība-taisnība ir pa vidu-un jāsāk ar galvu,jaizdomā ,ko reāli var darīt,nevis par ziliem šķīvjiem jāmurgo
11.02.2011 09:44
Piekrītu par aizliegšanu. Esmu mēģinājusi diētas, kur jāēd konkrēti produkti, un pārējos nedrīkst. Pēc dažām dienām sāk tā kāroties lietas, ko pat pirms tam vispār nekad negribētos, bet gribas tikai tāpēc, ka nedrīkst.
Un par mutes kustināšanu tā problēma vairs nav tikai pie televizora, bet arī pie datora sēžot gribas ko grauzt.
09.02.2011 17:20
hi hi, cik labi pateikts, tas man jāatceras - labāk lai karbonāde paliek šķīvī nekā uz gurniem :D
09.02.2011 13:01
Par to tv skatīšanos un mutes kustināšanu ir toč kā par mani :) Nu prasās kaut ko grauzt, nu prasās. Laikam kino pieradinājis ar tiem popkorniem.
09.02.2011 12:53
Sen jau zināms, ka taukiem tāpat kā kalorijām nav sakara ar apresnošanos, palasiet publikācas, pētījumus, kaut vai to pašu GII metodi! Kāpēc jāapgalvo šādas muļķības? Svarīgs ir pārtikas SALIKUMS - ko, ik ēd. Nevis taukainība.
09.02.2011 12:47
aa, nu tagad man skaidrs kāpēc sāp galva pēc lielas kafijas dzeršanas, turpmāk uzņešu ūdeni pēc kafijošanas..
ļoti labi ieteikumi!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv