Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  25. Maijs Vārda dienas Anššlavs, Junora
Autors: Liene Sondore
Ilustrācija: flickr.com, CC - go_nils
Pievienots: 25.02.2015.

Atceries, ka domājot par gavēni vai atslodzes dienu ievērošanu, organisms ir jāsagatavo gaidāmajām pārmaiņām, pretējā gadījumā tikai pakļausi sevi liekam...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
28.02.2015 10:33
Ar nepacietību gaidu meistarklasi, jo šī tēma mani vienmēr ir mulsinājusi... Vēlos beidzot uzzināt, kā tad īsti ir un varbūt ir vērts to iekļaut arī manā dzīves ritmā! :)
27.02.2015 12:54
Kas ir askēze?
27.02.2015 19:14
Īsais skaidrojums varētu būt sekojošs: askēze ir galēja atturības pakāpe. Tas var tikt darīts reliģiskās pārliecības iespaidā vai morālu ideālu vārdā. Attiecībā uz pārtikas uzņemšanu askēze varētu tikt raksturota kā badošanās.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv