Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  7. Decembris Vārda dienas Anta, Antonija, Dzirkstīte
Autors: Līga Rozentāle
Pievienots: 04.07.2011.

Tikai nejauši uzzinot, ka vīramāte cīnās ar dzemdes kakla vēzi, Maija (25) nolēma, ka arī viņai nenāktu par ļaunu drošības pēc pārbaudīties. Paldies dievam,...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Maija no personīgās pieredzes, liekot roku uz sirds, var teikt- 30 minūtes gadā, kas atvēlētas ginekologa apmeklējumam, tiešām var izglābt tavu dzīvību! Foto-gettyimages
04.07.2011 20:53
Nē, tas ir mīts, ka šāda veida slimības skar tikai sievietes pēc 40. Dzemdes kala vēzis nešķiro pēc vecuma. Patiesībā tā biežāk ir tieši jaunu sieviešu slimība.
Lūk, ieskats statistikā, kas to pierāda:
"Dati liecina, ka tieši līdz 25 gadu vecumam sievietes ir visvairāk pakļautas cilvēka papilomas vīrusa (HPV) infekcijai un viņām šajā dzīves posmā ir arī visaugstākā HPV augsta riska jeb onkogēno tipu sastopamība.
Pēc Latvijas vēža reģistra datiem pastāv divi dzemdes kakla vēža saslimstības pacēlumi – 35 - 39 gados (tas nozīmē, ka sieviete inficējusies līdz ar savām pirmajām seksuālajām attiecībām) un 55 - 59 gadus vecu sieviešu vidū (kas nozīmē, ka viņas ir inficējušās ap 35 - 45 gadu vecumu)."
04.07.2011 20:18
Man arī ir nedaudz pēc 25. Katru gadu ejot pie ginekologa, daktere saka, ka paņems kaut kādas analīzes, bet nekad nav konkretizējusi, kas tās ir par analīzēm. Līdz ar to nemaz nezinu, uz ko taisa to analīzi un vai man ir veiktas šīs dzemdes kakla vēža.
04.07.2011 17:49
Kur tad tik jaunai meitenei jau šāda diagnoze!? Parasti taču jau dāmām virs 40 tā problēma parādās...
04.07.2011 16:30
Vot, es arī nesaprotu, kā var apgalvot, ka nav laika aiziet pie ārsta! Vismuļķīgākais attaisnojums!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv