Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  17. Jūlijs Vārda dienas Aleksejs, Aleksis
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 24.04.2012.

Četri patiesi stāsti par to, kā cilvēki saņēmās un tika vaļā no smēķēšanas atkarības.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Ir jāizlemj vairs nesmēķēt un pie tā arī jāpieturas. Viss atkarīgs no tevis paša. Foto-abeautyloft.com
08.05.2012 11:42
man laikam līdzīgi kā pirmajā stāstā - vienkārši sāka besīt tas, kā ož drēbes, mati pēc sastāvējušiem dūmiem, zobi reāli sāka palikt dzelteni, un, uzkāpjot pat nelielā kalniņā, aizsitās elpa, lai gan nodarbojos arī ar sportu. Iepriekš biju meģinājusi atmest pat vairākas reizes, bet kādā 7. pat vairs nebija grūti, un tikai vienā vakarā "prasījās" uzsmēķēt. Bet visādi citādi, pašsajūta uzlabojās jau kādā 2. dienā, spiediens daudz normālāks, nespiež krūtīs, nenāk klepus. Bet līdz tam katram pašam jānonāk, cits nekad neizstāstīs, kā labāk darīt.
07.05.2012 22:44
Lai arī nekad neesmu bijusi regulāra smēķētāja, maija beigās būs pirmais gads, kopš vispār neesmu smēķējusi. Un palīdzēja varbūt ne tas ieteicamākais veids :D Pirms gada dabūju smadzeņu satricinājumu. Gribēju to kārtīgi izārstēt, un tā kā arī smēķēšana iespaido asinsriti un citus orgānus, nolēmu no tās kādu laiku atturēties, lai neiespaido smadzeņu darbību (nezinu vai tas tiešām tā ir, bet biju pati to izdomājus). Un kad biju jau divu mēnešus nesmēķējusi, likās muļkīgi ņemt un atkal atsākt. Tā arī turpināju nesmēķēt.
Tā kā es biju tusiņos smēķētāja, visgrūtāk bija tusiņos neatsākt. Dažas reizes ir gribējies kādā labā ballītē ar draugiem uzsmēķēt, bet tad tu saproti, ka tā cigarete tev nedos pilnīgi neko labu...tikai un vienīgi pašu sliktāko. Un laba veselība ir vislielākais stimuls neatsākt!
Turklāt meitenes - paskatieties uz sievietēm smēķētājām gados - viņu sejas āda ir maigi pelēkā tonī un izskatās vecākā nekā vajadzētu ;)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv