Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  20. Jūlijs Vārda dienas Ramona, Ritma
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 23.04.2012.

Ilgāks mūžs, labāk smaržosi, skaistāki zobi un citi iemesli, lai uz visiem laikiem teiktu attā cigaretei.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Vai fakts, ka nesmēķējot ietaupīsi vairākus simtus gadā, vien nav to vērts, lai par to aizdomātos?! Foto-http://smoking-quit.info/
23.04.2012 16:22
Neesmu smēķētāja, bet doma vien par to, ka smēķējot saīsinās mūža ilgums ir pietiekoša, lai nekad to nesāktu. Dzīvot un turklāt labi dzīvot gribas. Droši vien, ka par alkoholu var uztaisīt līdzīgus desmit punktus, to arī nelietoju, nav vajadzības apdullināt prātu.
23.04.2012 15:45
Es atmetu smēķēšanu pēc trešās jogas nodarbības. Lai gan nesmēķēju ļoti daudz, tomēr paciņā nedēļā aizgāja.
Pēc tā ka mēs nodarbībās mācijāmies izjust savu elpu un enerģiju ko tā ienes, bija nepatīkami vien iedomāties ko ienes manī tie dūmi.
23.04.2012 15:07
Es arī atmetu smēķēšanu katras grūtniecības un pēcāk bērna barošanas laikā Nemaz negribas. Bet tad pēc kāda laika atsāku. Šobrīd vēl baroju mazo un praktiski nesmēķēju . Mēs ar dzīvesbiedru šad tad iedzeram kādu alkoholu un arī šad tad uzsmēķējam ( Cigarete ir tik pat reta kā alkohola glāze, ikdienā nē, bet izklaidei paretam - jā) Šobrīd esmu nolēmusi pie tāda stāvokļa palikt. Mums pa abiem cigarešu paciņa iztukšojas 3-4 mēnešu laikā.Galu galā - man patīk smēķēt, es labāk uzsmēķēju cigareti, nevis lietoju alkoholu. Un kaut kāds netikums jau sev jāatstāj, citādi vēl eņģeļspārni izaugs...
23.04.2012 12:50
es atmetu smēķēšanu tad, kad sapratu, ka esmu stāvoklī. Tanī brīdī bija skaidrs, ka neesmu vairs tikai es un mans ego, kurš dzīvoja īstermiņā nevis domāja ilgtermiņā. Tas, ka mazajam, man smēķējot, samazinās skābekļa padeve, mani uzrunāja tik ļoti, ka atteicos no smēķēšanas. Kontekstā gan bija arī tas, ka grūtniecība man bija lieli svētki un kaut kas dzīvē sagriezās un mainījās, ka tā cigarete vairs nebija nepieciešama. Šī atkarība ir atstāta pagātnē.

Bet, manuprāt, kamēr tu pats tam nenobriesti, to ir grūti izdarīt. Un atmest kāda cita dēļ jau var, bet ilgi nenoturēsies.
23.04.2012 12:21
Ak žē..tās plaušas izskatās briesmīgi.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv