Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  23. Oktobris Vārda dienas Daina, Dainida, Dainis
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: stock.xchng
Pievienots: 06.06.2011.

Laikā, kad gaisa temperatūra sasniedz pat vairāk nekā plus 30 grādus, mums jābūt īpaši uzmanīgām.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Karstā laikā regulāri lieto šķidrumu, pat gadījumā, ja nejūties izslāpusi- ūdens ar augļu sulu vai pamīšus lietots minerālūdens un dzeramais ūdens ir labākais risinājums. Foto- stock.xchng
22.07.2011 12:49
Nu cepuri galvā arī pieaugušajiem vajadzētu šādā karstumā! Vakar man bez cepures būtu galva izkususi, tā tiešām nav joka lieta. Vot, no aukstuma visi baidās- ģērbjas atbilstoši silti, bet no karstuma - kaut kā mazāk, lai gan arī var kaitēt. Vakar tieši karstākajā laikā dienasvidū pludmalē tik daudz cilvēku cepinājās, brr.
22.07.2011 10:43
:0 jābūt apdomīgam: nav jāsauļojas stundām ilgi, daudz jādzer ūdens un nemaz nav jādzer alkohols :) bet bērnus jāsargā īpaši + vēl cepurīte galvā! It kā nekas jauns, bet labs atgādinājums piektdienā!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv