Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  26. Aprīlis Vārda dienas Alīna, Rūsiņš, Sandris
Ilustrācija: Titulbilde: shutterstock.com
Pievienots: 11.10.2017.

Uzziniet, kādas SPA procedūras un dzīves stila izmaiņas var palīdzēt ķermenim un prātam atjaunoties pēc garas darba nedēļas!

Saglabāt kā mīļāko rakstu
04.09.2018 10:35
Man tieši otrādi - lai uztaisītu restartu man obligāti nepieciešami cilvēki blakus - gan speciālisti ( ārsti, masieri, konsultanti) , gan vienkārši cilvēki, kaimiņi, radi, lai klaču uzsistu un vienkāršu būt kopā :) Arī vienmēr baudīju SPA procedūras un pavisam nesen, kādus 3 gadus atpakaļ atklāju sanatoriju Lietuvas Birštonā tur ir iespējamas visādas izmitināšanas un procedūru variācijas. Mēs visi, dzirdot vārdu "sanatorija" iedomājamies kaut ko vecu un domātu pensionāriem, taču mūsdienīga sanatorija ir tas pats SPA komplekss, tikai lielāks un ar ārstu konsultēšanas iespējām. Būtībā, strādājošiem cilvēkiem tāir ideāla iespēja apvienot atpūtu un veselības profilaksi. Vai kādam ir bijusi pozitīva pieredze sanatorijos? Kāds ir jūsu favorīts?
03.09.2018 11:47
Miegs un pabūt vienatnē ir 100% manas metodes. Man dažreiz gribās aizbēgt no visiem, lai izlādētos, tad jūtu, ka spēks un spārs atkal ir. Kam ir tāpat? Vai kas cits palīdz atslabinaties? dalātie sar Jūsu metodēm!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv