Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  23. Oktobris Vārda dienas Daina, Dainida, Dainis
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: sxc.hu
Pievienots: 11.01.2010.

Laikā, kad gaisa temperatūra ir krietni zem nulles, nepieciešams parūpēties par savu un savu tuvinieku veselību. Ieteikumi, kā...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
30.01.2012 10:03
http://www.bernsklepo.lv/site/27766

"Ejot ārā bērna mutei un degunam nevajag likt priekšā šalli, jo elpojot caur to tā kļūst mitra, un bērns ir spiests ieelpot mitru gaisu, kas daudz lielāka mērā kairina bērna elpceļus nekā sauss gaiss."
30.01.2012 09:51
Es gan lieku šalli priekšā, bet elpoju caur degunu, tad nav mitrs gaiss, nedrīkst elpot šādā aukstumā caur muti- ne ar ne bez šalles,apsaldēs kaklu un elpoš.ceļus.
30.01.2012 09:48
"Ja ir liels sals, elpo caur šalli! Svarīgi ir pasargāt iekšējos elpošanas ceļus no auksta gaisa ieelpošanas! To var panākt, aizliekot mutei un degunam priekšā šalli"

- ārsti kā reiz saka, ka nedrīkst likt priekšā šalli ne bērnam, ne pieaugušam, jo tā tiek ieelpots mitrs gaiss, kas ir daudz kaitīgāks nekā vienkārši auksts gaiss.
21.01.2010 21:28
Jāpiebilst, ka regulāri jāsmērē rokas ar krēmu, jo tās šajā aukstumā cieš pamatīgi (vismaz man).
Piekrītu par to, ka ziema skaista!
12.01.2010 12:15
Jā, šodien ir nenormāli auksts! Pat darbā pie datora sēžot rokas salst!
12.01.2010 10:32
Nu šodien ir reāli auksts, no rīta ejot uz darbu nenormāli nosalu, pie loga rādīja -19!!! brr... pilnīgi negribas vairs iet laukā. Skaista jau ir ziema, bet baigi auksts!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv