Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  21. Jūlijs Vārda dienas Meldra, Meldris, Melisa
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Edgars Tabūns, www.veselibassala.lv
Ilustrācija: publicitātes foto
Pievienots: 02.03.2014.

Pirtnieks, masieris un dziednieks Edgars Tabūns par sievietēm tik aktuālo problēmu – celulītu un to, kā novērst tā rašanos.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
10.08.2017 15:38
Manam vīram šis speciālists ar savām reliģiozajām runām sagrozījis galvu ar kaut kādu ticību, izjauca attiecības un pārvilināja savā "ticībā". Attiecības izjuka, no sievietes laimes pelni vien palika...:)
05.03.2014 10:04
Nenoliedzu,ka svaigēšana ir kaut kas ļoti labs, BET - kur lai ziemā izrauj svaigus dārzeņus, augļus un ogas? Domājiet- veikala augļi ir tik labi, stipri šaubos, palasiet, kā tos audzē un ar ko apsmidzina!!!
08.03.2014 13:46
Cien. Beka! Mēs nelietojam veikala augļus un dārzeņus. Ziemā dažādība ir daudz mazāka, it īpaši šeit, Rēzeknē. Rīdziniekiem ir lielākas iespējas iegūt bioloģiski audzētus augļus un dārzeņus arī ziemā, ir arī internetveikali, kur tie ir nopērkami.
Konkrēti mēs ziemā lietojam ābolus, ķirbjus, bietes, burkānus, selerijas un ekoloģiskos banānus. Visas saknes ir vai nu pašu audzētas vai pirktas no zemniekiem. Esam tikai par bioloģiski audzētiem augļiem, dārzeņiem un zaļumiem.
03.03.2014 11:04
Gribētu vairāk uzzinat par iekšējo orgānu masāžu. Kuri orgāni tiek izmasēti un kā tas tehniski notiek?
09.03.2014 09:39
Vairāk informācijas ir šeit: http://veselibassala.lv/ieksejo-organu-viscerala-terapija/

Praktiski masāža tiek veikta ar uzspiešanas paņēmienu, kad noteiktā secībā tiek uzspiests uz iekšējiem orgāniem: divpadsmitpirkstu zarnu, žultspūsli, kuņģi, aizkuņģa dziedzeri, aknām, nierēm, urīnpūsli, urīnvadiem utt. Uzspiešanas būtība ir tāda: vēdera zonā caur ādu tiek uzspiests uz konkrētu orgānu. Rezultātā noteiktā līmenī no orgāna tiek izspiestas asinis, fizioloģiskie šķidrumi. Šis uzspiediens tiek izturēts apmēram 1 minūti, tad pēc uzspiediena atlaišanas notiek strauja orgāna apasiņošana, kas pēc būtības ir dziedinošais masāžas efekts. Rezultātā orgāns pašatjaunojas. Šis apraksts ir saiīsināts un tikai daļēji atklāj masāžas dziļo būtību. Ja vēlaties padziļināti izprast šo masāžas veidu, varu ieteikt apskatīt prof. Ogulova mājas lapu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv