Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Autors: Reebok Latvia
Ilustrācija: publicitātes foto
Pievienots: 27.10.2016.

Šajā sestdienā, 29.oktobrī, Rīgas Nacionālajā sporta manēžā norisināsies Latvijā pirmais fitnesa festivāls, kas vienkopus pulcēs vadošos sporta trenerus...

Lasīt vairāk >>
Dažas jaunās māmiņas pēc grūtniecības un dzemdībām savā iepriekšējā formā atgriežas ļoti ātri, dažkārt pat neko īsti nedarot. Tomēr citām šis ir sāpīgs jautājums....  Lasīt vairāk >>
Paaugstināts stresa līmenis, trauksme, psiholoģiskās problēmas, nespēja sevi pieņemt... tā ietekmē cilvēks bieži vien nevis ēd un sporto līdzsvaroti, bet periodiski ēdienu izmanto...  Lasīt vairāk >>
Līdzšinējos gados plašu atzinību guvušais Sieviešu skrējiens šogad aktīva dzīvesveida piekritējas Mežaparkā pulcēs 11.un 12.jūnijā.

  Lasīt vairāk >>
12.jūnijā Mežaparks piederēs skrējējiem - notiks gadskārtējais Sieviešu skrējiens. 7,5 km distancei šogad pievienojusies arī  5 km distance. Tiekamies!

  Lasīt vairāk >>
Taidzi kustības ir viegli izpildāmas un rezultāts tiek sasniegts ar dziļu elpošanu, koncentrāciju uz lēnām kustībām, koordināciju un līdzsvara attīstīšanu.

  Lasīt vairāk >>
"Esmu pārliecinājies, ka pareizi izvēlētas sporta kompresijas zeķes palīdz sasniegt labākus rezultātus, palielina izturību un samazina traumu risku," tā Aigars Fadejevs.

  Lasīt vairāk >>
Joga pēdējos gados ir kļuvis par kulta lietu. Un, kā jau ar daudzām kulta lietām, agri vai vēlu kāds vai kaut kas saldo medus mucu apzināti vai neapzināti sāk maitāt. 

  Lasīt vairāk >>
Uzskatu, ka deju pamatlietas - pamata sajūtu, pamatsoļu apguvi var paveikt internetā vai online. Ja mācību process tiek virzīts pareizi, rezultāts ir garantēts!

  Lasīt vairāk >>
Tagad katra mājas apstākļos var attīstīt un nostiprināt savas sievišķās īpašības, lai katru dienu varētu dzīvot, just, mirdzēt, starot, mīlēt un izdaiļot pasauli

  Lasīt vairāk >>
Līdzīgi kā daudzām no mums, arī Laurai trūkst motivācijas regulāri trenēties un skriet sava prieka pēc. Tāpēc viņa rada iemeslu trenēties - viņa piesakās sacensībām.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv