Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  23. Aprīlis Vārda dienas Georgs, Juris, Jurģis
Autors: Līga Rozentāle
Ilustrācija: L.Rozentale un foto no personigā arhīva
Pievienots: 18.04.2017.

Iespējams, jautāsiet – vai tad no tiem pāris pumpuriem, dažām lapiņām, ko iemetīsim mutē, būs kāds labums? Atbilde ir – jā! Savvaļas augu iedarbība ir...

Lasīt vairāk >>
Atzīmējot ārsta Edvarda Baha, Baha ziedu terapijas pamatlicēja, 130.gadskārtu septembrī Latvijā notiks virkne bezmaksas semināru un konsultāciju, notiks arī konference.

  Lasīt vairāk >>
Novērojumi liecina, ka ņemot palīgā Baha ziedu terapiju, iespējams veiksmīgi samazināt psihologa kabineta apmeklējumu no ierastā – 1x nedēļā uz reizi 2-3 nedēļās.

  Lasīt vairāk >>
Izdevniecība Ziedu enerģija laidusi klajā ārsta līdzgaitnieces Noras Vīksas sarakstīto Edvarda Baha biogrāfiju "Ārsta Edvarda Baha medicīnas...  Lasīt vairāk >>
Laksis, ko bieži dēvē par meža loku jeb mežloku vai savvaļas ķiploku, ir daudzgadīgs sīpolu dzimtas lakstaugs, kura lapām ir diezgan izteikta ķiploku smarža un garša.

  Lasīt vairāk >>
Baha ziedu terapijas centrs aicina piedalīties pētījumā ikvienu, kas vēlas atbrīvoties no vainas apziņas!

  Lasīt vairāk >>
Atklājām un nu arī ar jums padalāmies ar šo noderīgo triku, kā nodrošināties, lai karstais ingvera dzēriens vienmēr būtu pa rokai. 

  Lasīt vairāk >>
Dzērvene, šis purva rubīns, Tev palīdzēs paaugstinātas temperatūras, drudža gadījumā, tas novērš urīnizvadceļu un urīnpūšļa iekaisumus u.c.

  Lasīt vairāk >>
Vilkābele, kas izsenis uzskatīta par mājas svētības simbolu, ir noderīga arī tavai veselībai, pateicoties organiskajām skābēm, miecvielām, cukuriem, karotīnam, sorbītam u.c.

  Lasīt vairāk >>
Ar 7.novembri sestdienās sāksies 6 nodarbību kurss, kas būs interesants visiem, kuri vēlas rūpēties par savas ģimenes veselību ar dabas līdzekļiem.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv