Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Jūnijs Vārda dienas Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns
Autors: Zane Zvejniece
Ilustrācija: assets.nydailynews.com
Pievienots: 26.08.2013.

Svarīgi nestāvēt malā un neklusēt. Ja tu redzi, ka kādam dara pāri un klusē, tu patiesībā nostājies pāridarītāja pusē.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
08.05.2014 18:28
man pašlaik ir teju 30... es cietu no emocionālās un fiziskās vardarbības pamatskolas gados... biju mazā, cietēja māsa, kas gāja līdzi arī skolas solā... pazemojumi, izsmiekls un fiziska vardarbība... 8.klasē klases priekšā piekāvu zēnu, no kura cietu visvairāk... ar vārdiem iemācījos dzelt vēl sāpīgāk... šāda pastāvēšana par sevi neko nepalīdz... ejot ar lielāku agresiju - saņem vēl lielāku agresiju - mani piekāva nu jau 6 zēni... tādā veidā Tu paliec par tādu pašu nezvēru... galvenā problēma šeit ir ģimenē - ja Tavam bērnam ir slikts pašvērtējumus - vainīgi ir vienīgi vecāki!!! Jūs veidojat bērnu... nu arī es... bērnam ir jāapzinās savas stiprās puses, jāpieņem vājās, bet jāapzinās arī to, ka to var mainīt, un galvenais jājūtas mīlētam...
mani paglāba tikai skolas maiņa un psihologs, pie kura aizgāju pati - 15 gadu vecumā... es mācījos pieņemt sevi un apjaust savas spējas... bet 15 gados to ir daudz grūtāk kā bērnam, kas mācās staigāt, runāt, darīt...
27.08.2013 14:40
Lai kā vecāki to negrib atzīt, bet piekrītu - problēmas ir gan tam bērnam,kurš dara pāri,gan tam,kurš cieš, jo par upuriem jau nekļūst visi. Ir jāatrod iemesls,kādēļ tas notiek.
26.08.2013 15:45
tiesi tapat kaa berns maacas staigat-kriit un celjas, un atkal iet-tiesi taa jasolo visu dziivi-no skolas sola lidz muuzhibai!Un neviens nekadu padomu nevar dot,jo katram pasam process jaizbauda tiesi taa kaa berniibaa--kriitot ,celjoties,un ejot!Ne mamma ,ne teetis ,ne kads cits blakus nestaves ne skolaa,ne uz ielas-tiesi cilveks pats-no ikdienas mirkljiem-sak pienjemt pareizos lemumus kaa sadzivot ar citiem,kaa iejusties cilveku videe,vai -otraadi -palikt par vientuljnieku!Piemerus var njemt no visa visapkart--Ir makslas pasaule,ir simfonijas,ir pasaku gramatas un kopejas speeles-manaa izpratne tiesi tas palidz attistit berna domasanu!Tad ari nebus laika bleenjam.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv