Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  13. Novembris Vārda dienas Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs
Ceturtdien, 9.februārī, pie Saeimas notiks pikets un sāksies balsu vākšana, lai panāktu izmaiņas likumdošanā un padarītu Sieviešu dienu par oficiālu brīvdienu.  Lasīt vairāk >>
Pēdējos gados standartizētiem plānotājiem, kas atšķiras vien ar izmēru un vāciņa krāsu, uzņēmīgi un radoši cilvēki rada alternatīvas – daudz īpašākus,...  Lasīt vairāk >>
Gadu mija allaž ir laiks, kad atskatīties uz aizgājušajās 365 dienās paveikto. Mūsu gadījumā šāda atskata sagatavošanā liela loma ir tieši jums.

  Lasīt vairāk >>
Katram no mums tas 2015.gada musturs savērpies citāds. Tomēr daži pavedieni un raksti ir visai līdzīgi un pat vienādi.

  Lasīt vairāk >>
Bez klasiskajiem plānotājiem ar vārda dienām, “sarkanajiem” datumiem un plānošanas iespējām teju pa minūtēm, arvien populārāki kļūst alternatīvie plānotāji.

  Lasīt vairāk >>
Pasaulē palmu eļļa satraukumu rada ar tās ražošanas ietekmi uz dabu, Latvijā to drīzāk piemin kā neveselīgu pārtikas sastāvdaļu. Pētījām, vai no tās patiesi jāizvairās.

  Lasīt vairāk >>
Horoskopi, numeroloģiskās prognozes, dažādas receptes un mūsu 100 idejas dāvanām neiztrūkstoši ir gada lasītāko ierakstu vidū. Tomēr tie nav vienīgie.

  Lasīt vairāk >>
Ielūkojāmies pirms 39 gadiem tapušās publikācijās žurnālā ‘Padomju Latvijas Sieviete’. Kas tolaik satrauca sieviešu sirdis un prātus?

  Lasīt vairāk >>
Nolēmām izveidot noderīgu pētījumu - pārskatāmu apkopojumu, kurā salīdzinātas populārākās uztura zinātnes: Klasiskā uztura zinātne, Ājūrvēda, PH diēta un Makrobiotika.

  Lasīt vairāk >>
Ikvienam ir iespējams izvēlēties, kādā pirtī doties – tvaika, sausā gaisa, infrasarkano staru pirtī, turku, romiešu vai izvēlēties kādu citu ķermeņa karsēšanas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv