Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  11. Decembris Vārda dienas Valdemārs, Valdis, Voldemārs
Autors: annija.lv
Ilustrācija: www.inquisitr.com
Pievienots: 11.07.2016.

Šodien uzdūros video par to, kā ir restorāni, kur jau tiek pasniegta mākslīgi izaudzēta gaļa.

...
Saglabāt kā mīļāko rakstu
14.07.2016 15:18
Man gluži tāpat kā Tev par šo mākslīgi audzēto gaļu ir vairāk jautājumu nekā atbilžu. Pieļauju tāpēc, ka nezināms u ncilvēka dabā ir baidīties no visa nezināmā un enizprotamā :)
Bet principā viens ir skaidrs- gaļu mūsdienās cilvēki patērē par daudz, nav ne tik fiziska slodze mums ,nav tās vajadzības pēc tādiem gaļas kvantumiem...ja mēs aprobežotos ar divām ēdienreizēm nedēļā, kurā iekļautu labu,kvalitatīvu gaļu, tad varbūt nevajadzētu mākslīgi audzēt...(jo saprotu, ka galvenais iemesls mākslīgi audzētai ir tāds,ka nespēj saražot priekš visām pasaules rīmām vairs to gaļu :) )
Retāk ēdīsim gaļu, ietaupīsim uz lētajām desām, cīsiņiem un citiem izstrādājumiem,ko nemaz pat īstu gaļu nosaukt nevar,un atļausimies kvalitatīvāku, dārgāku, bet īstu gaļu- tādā veidā arī atbalstīsim zemnieku saimniecības,kur tā gaļa tomēr bioloģiski audzēta- vistas skraida pa pagalmu, buļļi pa pļavu ganās (tad arī stress,par ko Annija runā blogā, domājams gaļā nav tādā līmenī). jo principā dzīvot pavisam bez gaļas...šobrīd šajā dzīves posmā neredzu tādu vēlmi, jūtu sevī to visēdēja, plēsoņas gēnu,kam kārojas gaļa, bet samazināt gaļas lietošanu uzturā un lietot reālu gaļu, nevis kaut kādus izstrādājumus, tas gan- to jau labu laiku daru.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv