Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  6. Decembris Vārda dienas Niklāvs, Nikolajs, Niks
Autors: Alda Golde
Pievienots: 01.12.2016.

Šobrīd smalkajās pasaulēs pāreja jau notikusi. Tikai te uz Zemes kāds mirklis ir iedots. Ieklausies, ko jūt Tava Dvēsele, ko viņa grib pateikt. Viņa ļoti labi zina...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
13.02.2019 18:14
Īpaša šogad ziema un pavasaris!
Kopš Pareizticīgo Ziemassvētkiem ir īpašs laiks. Dievkalpojuma laikā bija atnācis valdnieks no ļoti tāla visuma un tai vakarā visi cilvēki, kas atradās dievnamos un pat pie TV ekrāna saņēma to īpašo sēkliņu, kas Dvēselei atnesa jauno ziņu. Sējējs sēja sēklu, kur viņa nokrita- labā augsnē vai uz akmeņiem to redzēs ļoti drīz.
Lieldienu svētkos viņš atgriezīsies, lai vērtētu, kā aug sēkliņa.
Tie, kam sirdī degs gaimiņa- tiks ieraudzīti, jo, kur tumšs, to neredz. Par to bija teikts arī Bībelē.
Kas Mums jādara un kā sagatavoties pļaujas laikam? -Visas atbildes zina Dvēseles. Katrreiz meklēt atbildes savā Dvēselē. Arī,ja vienam cilvēkam skaidrs, kas darāms,tomēr viņš nevar zināt to, kas jādara otram...
Tāpēc svarīgākais, lai pāreja var notikt,- atvērt savu sirdi un Dvēseli Dievišķās enerģijas saņemšanai un atbrīvot tajā vietu Dievam un Gaismai. p.s. Vai Tu dzirdi savu Dvēseli?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv