Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  25. Maijs Vārda dienas Anššlavs, Junora
Autors: Ieva Stanka, AVON Latvija
Pievienots: 10.05.2016.

Uzzini, kādas sejas kopšanas procedūras un ar kādiem kosmētiskajiem līdzekļiem secīgi būtu veicamas, ja esi taukaina sejas ādas tipa īpašniece.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
25.05.2016 23:14
3)Skrubis un maska viens otru papildina. Tos lieto komplektā. Nav vērts lietot skrubi vienu pašu vai otrādi, jo nebūs vajadzīgā iedarbība. Skrubis ir kā mehānisms, kas atver poras(ādas raga kārtu). Savukārt maska ieiet dermā( dziļākā ādas slāni) un aizver poras. Lai būtu skaista un veselīga āda-tā jākopj dziļākajos slāņos! Skrubi un masku ieteicams lietot 1x nedēļā, jo nav vajadzības noņemt pa daudz ādas dabīgo slāni, tas tikai pasliktinās ādas stāvokli, izraisīs bakteriozas darbības un sausinās to. Jo vairāk mēs mēģināsim "manipulēt" ar ādu, jo lielākam stresam mēs to pakļausim!
25.05.2016 23:07
2) Runājot par micelārajiem ūdeņiem, tad jāsaka, ka tie vairumā ir paredzēti tieši dekoratīvās kosmētikas noņemšanai( vairāk izstrādāti priekš taukainas ādas tipa). Sausas ādas tipam vairāk tomēr paredzēti attīrošie pieniņi(ar kēmīgu konsistensi). Micerālais ūdens atgādina parasto ūdeni, jo tam nav specifiskas smaržas un krāsas, taču tā sastāvā ir dažādas ēteriskās tauku skābes un ar aci nesaskatāmi pilieniņi, kas kā magnēts pievelk dekoratīvo kosmētiku. Pirms tā lietošanas, seja nav jāskalo ar ūdeni, bet pēc dekoratīvās kosmētikas noņemšanas ar micelāro ūdeni ir ieteicams seju attīrīt ar toniku vai losijonu un nobeigumā noskalot ar ūdeni. Perfektākam rezultātam sejas kopšanā NAV ieteicams lietot krāna ūdeni, jo tas ir ciets un sausina ādu, tā vietā aptiekās var iegādāties destilētu ūdeni, ja ir iekaisīgi procesi uz ādas, tad var lietot sudraba ūdeni.
25.05.2016 22:57
Sveicinātas, Dāmas! Paldies par Jūsu sagatavotajiem jautājumiem.
1)Losijons un toniks ir paredzzēti ikdienas ādas kopšanai,tās attīrīšanai no ādas saskaršanās ar apkārtējo vidi, tonizēšanai, mitrināšanai, kā arī kosmētikas noņemšanas līdzekļu palieku notīrīšanas no sejas ādas. Tācu, jāsaka, ka šiem kosmētiskajiem līdzekļiem ir dažāda veida iedarbība un pielietojums. Losijons ir paredzēts taukainas ādas kopšanai, jo tajā esošie komponenti un ķīmiskais sastāvs regulē tauku izdalīšanos. Veikalos ir nopērkami losijoni arī ar spirta saturu, taču patstāvīgai sejas ādas kopšanai ikdienā spirta saturoši losijoni nav ieteicami, jo tie ar laiku var padarīt ādas sāvokli sausāku. Savukārt toniks ir paredzēts sausas ādas īpašniecēm. To lietojot, āda tiek bagātīgi mitrināta un tonizēta,piedodot tai lielāku elascitāti un dzīvīgumu.
10.05.2016 15:17
Man uzreiz vairāki jautājumi:
1) kāda ir atšķirība starp losjonu un toniku? vai tas ir viens un tas pats? ja tas ir viens un tas pats, tad kāpēc tiek lietoti divi nosaukumi un jaukts prāts?
2) tagad populāri ir micelārie ūdeņi sejas tīrīšanai. Vai tas būtu uzskatāms kā ūdens aizstājējs vai arī pirms un pēc tā lietošanas seja tomēr būtu jānoskalo?
3) ja skrubīti ieteicams lietot 1x nedēļā, vai tas nozīmē, ka arī maska lietojama 1x nedēļā, vai arī to var lietot biežāk?
4) kāda tad izskatītos ikdienas sejas kopšana bez skrubja un maskas? Noskalojam, notīram ar losjonu, noskalojam un liekam krēmu?
25.05.2016 23:22
4. Ikdienas sejas kopšana ir vienkārša! No rīta ir jāveic ādas aizsargfunkcija, jo āda tiek pakļauta apkārtējās vides ieteikmei. Atkarībā no ādas tipa uzsākam ādas procedūru ar toniku vai losijonu, varam pēc tā lietot mazgājošās putas vai gēlu, rūpīgi noskalot to ar ūdeni un uzklāt mitrinošu krēmu. Naktī ir jāveic ādas atjaunošanās procesi, jo pa nakti āda atpūšās un reģenerējas. Arī attīram ādu ar toniku vai losijonu, noskalojam un uzliekam barojošu krēmu, kā arī var lietot jojoba ,gurķenes, kviešu dīkstu(ādai ap acīm) vai avokādo eļļu. Es ceru, ka esmu atbildējusi uz Jums interesējošiem jautājumiem. VEIKSMI SEVIS PILNVEIDOŠANĀ UN SKAISTU, VESELĪGU IZSKATU!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv