Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  20. Oktobris Vārda dienas Leonīda, Leonīds
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: thebeautybean.com
Pievienots: 14.05.2013.

Visbiežāk celulīts skar gūžas, ciskas un ceļus. Tomē, tas rodas arī uz citām ķermeņa daļām.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
11.11.2017 16:45
Loti labs raksts.
Atbrivoties no celulita nevar tikai ar dietu, es pat teiktu, ka dieta vispar nav vajadziga, jo nedelu divas cilveks par tai pietureties, bet pec tam otradi uznem svaru, tapec daudz efektivak ir vienkarshi izslegt fast fudu, tauku saturoshus edienus, nedaudz sportot vai vienkārši vairāk kustēties, masaza ari ir labi un protams padzert vītaminus.
Kad es saskaros ar šo jautajumu par celulitu, izdomaju ka uz darbu un no darba iešu kājam, nopirku masaža rīku, ar ko maseju problēmu zonas, kad esmu dušā, atradu kolagenu tabletēs aptiekā- Fidele, un nekada fast fuda. Ar rezultatu esmu apmierinata, bet tadam jabut dzīves stilam nevis sevis kontrole uz 1 mēnesi )))
Kolagenu tabletes dzeru tris menesus, pec tam uz 2-3- menesiem pauza, tad atkal. Lai kolagena līmenis vienmēr būtu apmierinošs organizmā.
Noperkami ari interneta- var vienkarshi ieguglet- Fidele collagen.
12.10.2017 16:32
Atbrivoties no celulita var tikai darot paraleli visu ko vari: sportot vai vienkārši vairāk kustēties, masaza ari ir labi, padzert vītaminus, jo vienkarši dieta isti neder.
Kad es saskaros ar šo jautajumu par celulitu, izdomaju ka uz darbu un no darba iešu kājam, nopirku masaža rīku, ar ko maseju problēmu zonas, kad esmu dušā, atradu kolagenu tabletēs aptiekā- Fidele, un nekada fast fuda. Ar rezultatu esmu apmierinata, bet tadam jabut dzīves stilam vienmēr nevis 1 mēnesi )))
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv