Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Decembris Vārda dienas Hilda, Teiksma
Samsung apkopojis mobilās aplikācijas, kas ne tikai pavērs jaunas iespējas četrkājaino draugu ikdienā, bet arī atvieglos saimnieku rūpes par viņiem.

  Lasīt vairāk >>
Nav svarīgi, vai pie stūres sēdi 30 gadus vai “M” uzlīmi iegādājies pirms desmit sekundēm,– šīs ir lietas, ko instruktors, visticamāk, nepieminēja.

  Lasīt vairāk >>
SievietesPasaule.lv pieņēmām izaicinājumu izmēģināt iRobot Looj – jumta notekreņu tīrīšanas robotu. Lūk, robots darbībā Daces mājās. 

  Lasīt vairāk >>
Uz īsiem matiem ar šo ierīci ir grūti izpausties, taču pusgaru un garu matu īpašniecēm ar to noteikti ir iespējams radīt dabīgu loku iespaidu

  Lasīt vairāk >>
Šis tests drīzāk bija izaicinājums karstajiem ruļļiem, nevis man, jo, ziniet, mani mati... jā, mani mati jau kopš bērnības ir izcili taisni,- saka Līga.

  Lasīt vairāk >>
Remington apgalvo, ka ar viņu jaunākās matu veidošanas līdzekļu kolekcijas SILK palīdzību, zīdaini gluds matu sakārtojums ir garantēts.

  Lasīt vairāk >>
Kašmira izstrādājumi, nagu lakas, acu maskas, matu kopšanas līdzekļi un pat apakšveļa ir vien daži no piemēriem, ko mūsdienu sieviete uzglabā ledusskapī to...  Lasīt vairāk >>
Baudot vasaru pludmalē vai ceļojot, no pārkaršanas nepieciešams pasargāt ne tikai sevi, bet arī telefonu, foto kameru vai citu līdzpaņemto ierīci.

  Lasīt vairāk >>
Friziere un grima māksliniece Vivita Jansone iesaka mazu knifu/padomu, kā, iegādājoties jaunu matu fēnu, noteikt, vai tam būs pietiekami spēcīga gaisa plūsma.

  Lasīt vairāk >>
Izrādās, ka Facebookā ir vairākas grupas, kurās cilvēki var atbrīvoties no sev nevajadzīgām, bet citiem, iespējams, noderīgām mantām- gan par siltu smaidu, gan arī...  Lasīt vairāk >>
Ilustrācija: pixabay.com
Pievienots: 27.11.2017.

Kad šķiet, ka sošais televizors savu laiku ir nokalpojis(un varbūt arī īsti vairs neiet līdzi modernajām tehnoloģijām), ir jādomā par jaunas iegādi. Kādi...

Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv