Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  27. Jūnijs Vārda dienas Malvis, Malvīne
Autors: Līga Rozentāle
Ilustrācija: Getty images
Pievienots: 02.04.2014.

Izkrāmējot skapjaugšas, gultapakšas un revidējot atvilktnes un plauktus, atklājas, ka māja bijusi pilna gadiem nelietotu un nevajadzīgu mantu. Kur tās likt?

Saglabāt kā mīļāko rakstu 1
16.03.2017 10:38
Vienmēr nevajadzīgās mantas un mēbeles https://up-mebeles.lv/ tak var ziedot cilvēkiem, noteikti atradīsies kāds, kas par to būs ļoti priecīgs.
07.04.2014 10:40
Tiešām,grāmatas mest miskastē necēlās roka-sazinājos ar makulatūras vakšanas punktu un nodevu otriezējai pārstrādei!
07.04.2014 09:27
Pēc grāmatu plauktu izrevidēšanas, bija vairāki maisi ar padomju laika grāmatām, kas bija labā stāvoklī, tāpēc arā mest bija žēl, bet tajā pat laikā atstāt arī negribēju, jo zināju, ka nelasīšu. Bija arī vēl daudzas "Danielas stīlas" romānu tipa grāmatas, kas radīja ideju - ka šādas grāmatas varētu noderēt citām omītēm. Tāpēc sazinājos ar veco ļaužu pansionātu un viņi ar prieku pieņēma visas manas grāmatas.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv