Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  20. Februāris Vārda dienas Smuidra, Smuidris, Vitauts
Teju visām mētru šķirnēm patīk gozēties saulē, turklāt saules gaisma sekmēs auga ēterisko eļļu attīstību un kopumā augstāku ārstniecisko vērtīgumu.

  Lasīt vairāk >>
Jasmīns, apelsīni un rozes - šādas it kā nesavienojamas asociācijas saistās ar šo augu. Nezinātājs to var noturēt par jasmīnu.

  Lasīt vairāk >>
Pavasara ziedu izrādes galvenais aktieris - košais un kuplais ceriņkrūms ir neatvairāms un piesaista gan ar skaistumu, gan smaržu.

  Lasīt vairāk >>
Jau šajās brīvdienās – 30.aprīlī un 1.maijā, Siguldas Svētku laukumā notiks 13. Latvijas Stādu parāde, kurā piedalīsies tikai stādu audzētāji no Latvijas. 

  Lasīt vairāk >>
Kurš gan nepazīst ērkšķogu! Šim krūmam kalni - to dzimtene - iemācījuši patstāvīgu dzīvi, tādēļ tas mūsu dārziem ir īpaši piemēroti.

  Lasīt vairāk >>
Ceļojums Ziemassvētku eglīšu pasaulē ir kā nebeidzams stāsts, un jaunākais tā turpinājums vēsta, kā audzēt eglītes podiņos. 

  Lasīt vairāk >>
11. Rudens Stādu parāde notiks dārzkopības nozarei svarīgākajā skolā – Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā 2015.gada 19.septembrī.

  Lasīt vairāk >>
Zemenes noteikti ir vienas no vasaras gaidītākajām ogām. Tās vari audzēt gan dārzā, gan uz balkona vai terases, tomēr katram audzēšanas veidam ir savas īpatnības.

  Lasīt vairāk >>
Arī pie mums Latvijā, ne tikai dienvidu valstīs, savus saulainākos dārza stūrīšus varam izkrāšņot ar romantiskajām lavandām. 

  Lasīt vairāk >>
Peoniju kopšana ir visnotaļ vienkārša un patīkama. Uzziniet, kā audzēt šo "kāpostgalvas lieluma rozi"!

  Lasīt vairāk >>
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: publicitātes foto
Pievienots: 28.08.2017.

Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā 23.septembrī no plkst. 9:00-16:00 notiks dārzkopības sezonas noslēguma pasākumu “Rudens Stādu parāde”.

Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv