Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 25.02.2010.

24.aprīlī Latvijā notiks Lielā Talka, piedalīsimies arī mēs - SievietesPasaules meitenes kopā ar savām ģimenēm- organizēsimies kopā un sakārtosim kādu mūsu mīļās Latvijas...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Jau laicīgi atzīmē savā kalendārā - 24.aprīlī jāpiedalās talkā!
24.03.2010 20:44
Vēlos ieteikt kā sakopšanas vietu Varkaļu kanālu un kanāla, kas savieno Varkaļu kanālu un Babītes ezeru, apkārtni. mans draugs ir makšķernieks un bieži dodas uz turieni ķert lielās zivis, taču viņš saka, ka tur esot šausmīga miskaste, jo citi makšķernieki ļoti bieži vien savus izlietotos atkritumus atstāj tur pat un neviens tos pēc tam nesavāc. Tur ir arī ērta piebraukšana ar transportu, tāpēc domāju, ka jāsakopj tieši šī vieta, jo nav patīkami atpūsties starp mēsliem.
23.03.2010 12:36
Bija padomā dažas vietas, taču, sniegam nokūstot, pārsteidza tomēr, ka burtiski VISUR ir viena liela netīrumu kaudze... Būtu lieliski jau ar to, ja KATRS sakoptu savu kvartālu... iedomājaties, cik daudz darbīgu skudriņu būtu pilsētā un kāds efekts? :)
23.03.2010 10:49
Vecmīlgrāvī derētu sakopt Ziemeļblāzmas pils teritoriju un apkārtni nu jau pie nodegušās Zaļās skolas.
22.03.2010 08:14
Pleskavas šosejas malā pamazām sāk atklāties atkritumu kalni pie katras pieturvietas...
21.03.2010 08:31
Sniegs sāk kust un nu jau sāk pavērties nepatīkami skati :( Līdz ko redzēšu ko šausmīgu, ziņošu! Ideja lieliska, esmu par! :)
25.02.2010 16:40
Pērn lielajā talkā nepiedalījos darba dēļ, šogad gribu noteikti. Kolīdz nokusīs sniegs būs labāk redzams kuru vietu vajag uzprišināt, patreiz neko vairāk par sniega kalniem neredz. Man jau personīgi tā Daugava tuva un tās krasts vietām ir bēdīga paskata.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv