Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  5. Decembris Vārda dienas Klaudijs, Sabīne, Sarma
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Inleila
Pievienots: 21.07.2011.

Lai vasara izdotos piedzīvojumiem bagāta un liktos bezgala gara, tā laicīgi jāsaplāno. Tāpēc Inleila katru pavasari uzrakstu nelielu sarakstiņu: "Ko es gribētu VASARĀ...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Skats no torņa Krāslavā.
07.08.2011 22:30
Skaisti skati!
05.08.2011 19:24
Jūlija beigās sanāca aizbraukt braucienā uz Latgali. Patika, pat ļoti nekā biju iedomājusies. Skaisti Karaļa kalnā un tik daudz ezeru Aglonā!
03.08.2011 20:41
Pāris ideju jau realizēju, jo beidzot esmu atvaļinājumā! Sestdien izbaudīju rīta pastaigu pa Vecrīgu, tik foršs klusums un mazs cilvēku, ne tā kā pa dienu,kad pilna ar tūristiem..
22.07.2011 19:43
Interesantas idejas! Jābauda vasara katru mirkli, jo maz jau palika tās vasariņas...
21.07.2011 22:03
Pāris idejas nošpikošu!:) Man būs vēl jāpaspēj izbaudīt vasara, jo atvaļinājums sākas tikai pēc nedēļas. Nevaru vien sagaidīt!.. Patika ideja par pašfočētām kartiņām draugiem un rīta pastaigu Vecrīgā!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv