Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 02.01.2011.

"Pāris dienas nu pārtikšu no salātiem un zupiņām,"- cik daudzas pēc svētkiem esam jau dzirdējušas šo sakām. Piedāvājam recepti garšīgiem un...

Saglabāt kā mīļāko rakstu 3
03.01.2011 13:38
Ļoti garšīgi salāti.Ir vērts izmēģināt!
03.01.2011 13:06
Šie salāti ir ļoti atsvaidzinoši, esmu tādus ēdusi. Jā, mandarīns ir nedaudz saldens, tomēr šajos salātos tas ir tieši laikā, jo nedaudz nomāc citrona skābumu. Rezultātā salātiem ir maigi citrusīga garša.
03.01.2011 13:01
Man arī bija aizspriedumi pret augļiem nopietnajos salātos un ēdienos, kādreiz pat salātus, kuru sastāvā ir āboli, nevarēju nogaršot, jo šķita, ka tās nu ir nesavienojamas lietas. Taču vienreiz pamēģināju pati pagatavot, ir labi, pat ļoti labi, viss kas ir savienojams un iet kopā, atliek tik izmēģināt! :)
03.01.2011 11:31
Grūti iedomāties mandarīnus salātos..kaut kā jocīgi, viņi tak ir saldi!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv