Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  15. Decembris Vārda dienas Hanna, Jana, Johanna
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Nataša
Ilustrācija: Nataša, flickr.com, CC - K. Shuyler
Pievienots: 06.09.2011.

Nataša piedāvā ļoti interesantu un noderīgu recepti- priežu čiekuru sīrupu. Šāds sīrups ļoti labi noder saaukstēšanas gadījumā, vīrusu, infekciju...

Saglabāt kā mīļāko rakstu 2
25.06.2015 17:31
Laba recepte, jau izmēģināju. Šogad salasīju zaļos čiekurus, uz 1kg. čiekuru liku 1 kg. cukuru. Saberu burkā, un turu siltumā,krata vismaz 3 reizes dienā.Turu līdz cukurs pilnībā izkusis. Sula no čiekuriem sastrādājas ar cukuru. Sīrupu pildu mazos trauciņos, lieku ledusskapī.Ēdu visu ziemu, īpaši kad saukstējos.
05.09.2013 10:01
Lieto 3-4 reizes dienā:'bērniem pa vienai tējkarotei, pieaugušajiem pa 1-2 ēdamkaroēm. (no žurnāla Mūsmājas)
Ļoti labs pret klepu. Ja bērnam stiprs klepus, tad pēc 2 reižu lietošanas naktī jau mierīgi guļ bez klepošanas.
Esmu devusi arī savam 8 mēn. vecajam dēliņam uzreiz kā sākas aizdomīgs krecelis, pēc sīrupa vairs nemaz neklepo (zīdainītim devu tik cik uz tējkarotes gala).
23.12.2011 17:16
Patiesībā, ja tā krietni ilgi vāra, tad arī čiekuri kļūst tik mīksti, ka ir ēdami.. un man pat labāk garšo čiekuriņi, jo tos var ēst kā super-veselīgu našķi.
P.S. vienīgais,nav ne jausmas par pārdozēšanas iespējām, jo jebkas, lai arī veselīgs, milzīgās devās var nākt par skādi.
06.09.2011 11:43
Cik interesanti!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv