Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  28. Janvāris Vārda dienas Kārlis, Spodris
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 10.10.2012.

Liene uz Vāciju aizbrauca pirms deviņiem gadiem. Lūk, viņas skatījums par dzīvi šajā zemē!

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Liene uz Vāciju aizbrauca pēc vidusskolas, domājot, ka gadu pastrādās un atgriezīsies. Nu Vācijā rit jau devītais gads un ir nodibināta ģimene ar vietējo vācieti. Foto - no privātā arhīva
07.10.2018 21:49
Nav taisniba
16.09.2013 09:05
Jocigi,es ari dzivoju Vacija 10 gadus,bet Rietumvacija,bet pavisam citadi varetu definet vaciesus un dzivi Vacija!Ja,uzskati pavisam atskirigi!
12.10.2012 12:25
Liene ir malacis,atceros cik gruuti vinnai gaaja vac val stundas..bet nu jau vinna atbraucot ciemos runaa ar izloksni latv val.lai veicas;)
11.10.2012 21:49
Es esmu no Vacíjás, macos latvie§u valoda un zinu gadu "sievietespasaule". man tie§am patik §o rakstu, jo es dzívo netalu no Hartenstein. Ir loti interesant, redzét dzimteni ar sve§zemju acím!
10.10.2012 09:21
Lieku reizi pierādās fakts, ka tas, ka daudziem šķitis, aizbraukušajiem viss no gaisa nokritis, tomēr nav taisnība. Es vienmēr apbrīnoju tos cilvēkus, kas ir uzdrīkstējušies aizbraukt no Latvijas, nezinot, kas viņus sagaida ārvalstīs! Jāsaprot, ka nekas un nekur nerodas bez piepūles un darba!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv