Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  30. Marts Vārda dienas Ilgmārs, Nanija
Sarunas
Autors: Jana
Pievienots: 05.12.2009.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
13.10.2014 12:29
100% ieteiktu Dr. Māru Zumenti klīnikā PIRAMĪDA.
08.07.2014 15:34
Ja jātbild uz jautājumu- labs ginekologs, es teiktu Marina Čēma -Ozoliņa A. Klīnika, Kabiles 7, Rīga netālu no Turības. Tālrunis 67400251
01.05.2014 18:14
Domāju, ka Tu jauc ar kādu citu dakteri- tiešām neticu vienkārši!!!! Eju jau 3 gadus pie viņas, nekas pat tam līdzīgs nav bijis!!!!!!!!!!!!
22.03.2014 16:03
Rubule galīgi garām. Kaut sākotnēji škiet sakarīga, bet nu tas, ka uzrunā vārdu pamazināmā formā mani neiežēlina. vēlos ārsti, kas rūpīgi izmeklē un pareizi uzstāda diagnozi, nevis to murgu, ko ar viņu nācās piedzīvot.
08.02.2014 17:52
Mana pieredze ar Dr. Rubuli - ar nosūtijumu nokluvu pie viņas uz 1 augļa usg pirmās grūtniecības laikā (12.grūtniecības nedēļā). Attieksme mani šokēja - daktere jau ieradās manāmi "uzvilkta", 3x pārprasīja vai nesmēķēju, bija aizkaitināta, kad pārprasīju, ko nozīmē "Vai grūtniecība iestājās spontāni?" un acis pārgrieza, kad pateicu, ka šī ir vispār mana pirmā sonogrāfija mūžā (esmu pilnīgi vesela) un tad atskanēja diezgan uzbraucošs teksts "tu vispār pie ginekologa esi bijusi?". Tad, kad pajautāju kā man labāk nogulties (piekrītu, ka varbūt muļķīgs jautājums, bet biju diezgan šokēta par dakteres attieksmi un tāds paspruka pats no sevis kā nekā tomēr 1 usg un 1 grūtniecība taču manā dzīvē), šī rupji atcirta - "nu ne jau četrāpus!". Biju tiešām tuvu asarām, gribējās skriet prom un aizcirst vienkārši durvis aiz sevis pēc tāda teksta. Usg laikā pilnīgi neko man nepaskaidroja, nejautāju arī neko, jo bija bail, ka atkal nesaņemu ko "tikpat jauku" pretī.
P.S. Draudzene arī gāja uz 1 augļa usg pie viņas tikai ar vīru kopā - attieksme pavisam cita esot bijusi, pat bildītes izdrukājusi viņiem nemaz neprasot, bet es vairs pie viņas kāju nespēru grūtniecības laikā, arī ar vīru ne....
14.03.2014 16:13
Es eju pie dakteres Rubules, varu teikt tikai labākos vārdus.
11.06.2013 09:31
Viennozīmīgi varu ieteikt dakteri no a klīnikas Marinu Čēmu-Ozoliņu. Daktere ir atsaucīga un droši var uzdot jebkādus jautājumus, jo atbilde tiks sniegta. Nenotiek kā masu poliklīnikās, kad kā pa konveijeru un visi kas sēž gaitenī, dzird pacienta sūdzības.
Katrai pacientei savs apmeklējuma laiks, kas ir diezgan garš. Telpas ir mājīgas. Priecē, ka pie dakteres ir visa veida aparatūra... nav nepieciešams vazāties pa vairākiem kabinetiem.
Jā un liels bija man izbrīns, kad manas dzemdības nenoritēja kā vajadzēja un uz operācijas galda - ķeizara veikšanai smaidīga parādās Čēma-Ozoliņa un saka man ka viss būs kārtībā. Tā kā viņa dara pat tādas lietas. Tad arī uzzināju, ka viņa pat pieņem arī dabiskas dzemdības.
Tā kā feini, ka ir ārsts, kas var visu šo jauko bērniņa gaidīšanas laiku novest no a līdz z. Jo tas rada drošību, jo daktere jau visu zina par tevi.
Viennozīmīgi zinu, ka otru bērniņu arī laidīšu pasaulē kopā ar šo dakterīti.
17.01.2014 16:31
Sveika, Ginta! Saki, lūdzu, kurā slimnīcā Tev veica ķeizaru? Domāju stāties uzskaitē a klīnikā pie dr. Marinas. Būtu jauki, ja nepieciešamības gadījumā viņa parādītos arī slimnīcā! :) Paldies!
16.04.2013 12:42
Lūdzu vai kāda ir bijusi pie dakteres Martišūnes Veselības centā 4, itkā jau nekas attieksme, bet viņas ārstēšanas metodes nelīdz
11.03.2013 18:17
Daktere Inga Rubule ir vislabākā ginekoloģe kāda vispār var būt. Ir redzētas visādas ārstes, bet pie viņas eju jau 11 gadus un neko nemainītu un visiem iesaku. Nesaprotu par ko te cilvēks runā, jo pavirša viņa nav bijusi nekad un nevienā situācijā.
11.03.2013 13:20
Daize (DNS ārstu prakse). profesionāla, zinoša, draudzīga, pretīmnākoša, neuzspiež savu viedokli,bet cenšas ar pacientu atrast kopromisus dažādās situācijās. Pieredzējis un ieinteresējošs ārsts, kura kabinetā nekad nejūtos izmisusi vai neērti.
13.11.2012 12:39
Daize ir super ārsts, esmu pie viņas nesen, bet ļoti patīk gan attieksme, gan viss pārējais. Pievērsa uzmanību tādām niansēm, kas līdz šim ārstus neinteresēja.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv