Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  25. Maijs Vārda dienas Anššlavs, Junora
Sarunas
Autors: Liga
Pievienots: 03.08.2012.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
25.09.2012 10:51
uzdod sev jautājumu,ko ty darīsi,ja tavas aizdomas apstiprināsies,piemēram es,darītu tā,lai viņam rastos aizdomas,ka viņš man ir vienaldzīgs,ja viņam vēl būs jūtas,viņš cīnīsies,ja nē priekš kam tāda laulība,vērtējiet sevi augstāk,mīliet sevi,apkārt ir tik daudz burvīgu vīriešu
31.08.2012 13:58
un ko Tu darīsi, kad pārliecināsies, ka tiešām tā ir, vīrs krāpj?
31.08.2012 11:52
Nu un jautājums- tu domā, ka paliks vieglāk, ja apstiprināsies tavas aizdomas- nepaliks- sāksies citas problēmas, piemēram tādas, ko tagad darīt, nu zināsi tu skaidri, ka krāpj viņš tevi un tad, nu izdzīsi viņu no mājas un tālāk, galu galā lielāko naudu nes viņš ,komfortu ģimenē tas ir visas ērtības nodrošina viņš, jā tieši tā tas krāpjošais vīrietis...gribi dzīvot viena ar mocekles seju, a kam vieglāk???Vēl viens pagrieziens tajā visā nu uzzināsi, nu atradīsi tu sev mīļāko vai nu ieriebjot viņam tas ir savam vīram, vai atkal tāpat vien vienkārši lai uzzinātu ,kā tik viekārši līdz tam visam var aiziet, bet vai domā ka arī no tā paliks vieglā??Saku no pieredzes nē...pieņem to visu kā ir un domā pozitīvi, naudu viņš nes tev...vakaros viņš atgriežas pie tevis , svētkos esi ar viņu...a mīļākai tas viss izpaliek...
30.08.2012 23:03
Lai cik gudras un pašpietiekamas mēs būtu, mēs nevaram visas lietas mainīt un viss nav atkarīgs no mums. Vīrietis var vienkārši piekrāpt un viņam var būt visādi iemesli un varbūt tie nemaz nav saistīti ar tevi. Es domāju, ka viltības var izmantot tad, kad tām nav negatīvas sekas un tādā veidā necenšamies kādam ieriebt. Skatoties viņa telefonā var gadīties, ka atradīsi to ko meklēji.
30.08.2012 10:47
Lai cik jauka būtne būsi, vienalga, vecis sameklēs kādu citu vēl jaukāku, jo šamējais vienmēr atradīs, kur piesieties, lai cik laba tu arī būtu!!! Mans ieteikums sievietēm ir - izglītoties, lai būtu pārliecība par sevi, labs darbs un justos pašpietiekama,ja arī vīrietis sakravā koferus, jo brīvu sieviešu daudz, bet normālu, kārtīgu vīriešu maz. Un vīri vairāk jānodarbina mājas darbos un pie bērnu audzināšanas, lai vīrs vadā bērnus uz visādiem pulciņiem, tad šim nebūs spēka domāt par citādām izklaidēm ārpus mājas.
29.08.2012 14:47
Njā.... vīrieši esot cūkas, vai ne? Palasīju, un man mati stāvus no šitā visa - zagt paroles, pārbaudīt telefonu... Izskatās, ka lielākā daļa sieviešu nopūlas no visas sirds, lai kļūtu par tieši tik neciešamām dzīvesbiedrēm, lai vīrietis citur pameklētu jaukāku būtni.
28.08.2012 15:48
Annai - > "Dzīve ir nežēlīga" .
Precīzāk - tava dzīve ir nežēlīga. Dzīve ir tāda, kādu to to veido. Es saku, ka dzīve ir brīnišķīga un arī tā ir taisnība. Man.
28.08.2012 14:27
Mans laulātais( jau 2 g. esmu brīva!!)ilgi bija izcils meistars, 5 gadus viņam bija neaprakstāms talants pūst miglu acīs un sīrupu ausīs. Ja pašas sevi mānām, zaudējam pašcieņu, tiekam izmantotas un izmestas. Ir tiešām svarīgi ieklausīties intuīcijā un sirdsbalsī, un domāt par sevi. Jo bērniem vajadzīga LAIMĪGA MAMMA, kas mīl. Mīl dzīvi, laiku, sevi, draugus,savus tuvos! Nav jēgas akceptēt negodīgumu mīļā miera labad. Dzīve ir nežēlīga, vismaz šodien esi prātīga, un izvēlies- kam IR PATIESA NOZĪME!
23.08.2012 14:04
Atradu netā arī šo:
Kādai sievietei arī ir radušās aizdomas,ka vīrs viņu krāp un viņai atbild psiholoģe!
Sievietes jautājums un psiholoģes atbilde:


Vēlies pieteikties uz konsultāciju?
Vīrs mani krāpj
Izstrāde un realizācija:
IK «PC Serviss»
© 2010 — Līga Vaivade–Kalnmeiere
Visas tiesības aizsargātas ar LR Autortiesību likumu

Curriculum Vitae
Apskatīt →

Jautājumi

Vai man šķirties no vīra, kurš mani piekrāpa? Kā lai panāk izrunāšanos ar vīru, kurš ir mani piekrāpis? Viņš to noliedz. Bet kā lai vispār ar to sadzīvo? Ļoti gribas saglabāt ģimeni! Bet viņš neielaižas nekādās sarunās. Man likās, ka 7 gadus dzīvojām laimīgi, bet pēkšņi atradu prezervatīvus viņa mašīnā! Pēkšņi viņam ir otra SIM karte. Liekas galīgi dumji! Saka, ka mīl mani. Bet varbūt ka tikai bail zaudēt bērnus? Palīdziet ar kādu padomu, lūdzu!
Atbilde
Aizdomas par to, ka mīļotais laulātais draugs krāpj, ir neciešamas, izmisuma pilnas un vienmēr ievieš jucekli un haosu emocijās un domās. Es dzirdu, ka jums ir vairāki aizdomīgi gadījumi, dēļ kuriem Jūs turat aizdomās savu vīru par krāpšanu. Es saprotu, ka ir bail pat domāt par to, ka tā varētu būt taisnība, kur vēl atklāti par to runāt ar vīru. Tomēr, vai Jūs esat atklāti izrunājusies ar vīru par to, kas Jums ir izraisījis šīs aizdomas? Cik saprotu, Jūs vieno daudz kas — kopā pavadīti 7 gadi, bērni un droši vien izsapņoti kopīgi sapņi un piedzīvoti brīnišķīgi brīži, kas varētu būt par pamatu atklātai un godīgai sarunai.

Jūs jautājat, vai šķirties no vīra, kurš Jūs ir piekrāpis. Pēc Jūsu vēstules izklausās, ka Jūs šobrīd atrodaties emocionālā sajukumā, kas ir pieņemams Jūsu situācijā, bet tik nozīmīgus lēmumus par šķiršanos daudz drošāk ir pieņemt skaidrā un vēsā prātā. Ja Jums ir nepieciešams atvaļinājums vai pabūt vienai, lai par to spētu domāt skaidru galvu, dariet visu, lai to panāktu, bet pirms tam noteikti noskaidrojiet, vai Jūsu aizdomas ir reālas.

Novēlu atgūt mieru un uzticību ģimenē!


Pārdomā savu situāciju!
Lai veicas un ceru,ka kautkā te
23.08.2012 13:48
Te būs tā filmiņa
http://kinofilma.ucoz.lv/load/filmas_latviski/romantika/patiesiba_par_milestibu_the_truth_about_love/18-1-0-1157
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv