Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  16. Jūlijs Vārda dienas Estere, Hermīne
Sarunas
Autors: Dace
Pievienots: 01.05.2010.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
01.10.2017 16:10
Cilvekiem neintrese iepazities . Musdienas bizness nauda darbi sievietem svarigaki, kad aicina uz randinju kadu meiteni - tad peksni galva sap laika nav un lerums problemas.
11.08.2010 15:09
Es ari interneta iepazinos. Kopa esam 7 gadus, 3 ar pus gadus precejusies. Laimigi ari. Bet vispar jau liktenis var but, ka negaiditi jebkur saskriesieties. Veikala, autobusa utt. Lai jums veicas!!!
17.05.2010 13:18
Es iepazinos interneta,un smu ljoti laimiiga:)
10.05.2010 10:55
Par iepazīšanos internetā, vari lasīt arī vienā no jaunākajiem SievietesPasaule.lv blogiem - http://www.sievietespasaule.lv/es_iepazistos_interneta
09.05.2010 20:02
Lieliska vieta, kur iepazīties ir dažādi kursi un semināri, protams, par tēmām, kuras neapmeklē tikai sievietes. Un nekad nevajag atteikt, ja kolēģe vai kāda paziņa uzaicina uz mājas viesībām, Jāņiem, Jaunā gada ballīti vai citu līdzīgu pasākumu, jo tieši šādos mājas pasākumos visbiežāk iepazīstas.
09.05.2010 19:47
Pievienojos zigai - nebūs lemts, nesatiksi ne teātrī, ne veikalā. Varbūt veikalā izvēloties gaļu pie vitrīnas uzrunās vienīgais un īstais!
08.05.2010 00:21
Nav ko skriet un meklēt, ja liktenis būs lēmis, tas notiks pats no sevis. Pasaulē nekas tāpat nenotiek. kad piedzimsti, tavs liktenis jau ir iezīmēts.
07.05.2010 19:15
Līdz 11.maijam var pieteikties konkursā „Latvijas stiprākās ģimenes” - trīs minūtēs būs jāiznes no lielveikala visas vēlamās preces iespējami smagākā svarā, kas arī būs balvā uzvarētājam. Anketas iespējams aizpildīt veikalos Maxima visā Latvijā, kā arī mājas lapā www.maxima.lv
07.05.2010 11:10
Es no personīgās pieredzes iesaku www.otrapuse.lv. Lai gan esmu jaunāka, tomēr tur ir daudz Jūsu vecuma vīriešu. Pašlaik man jau veidojas nopietnas attiecības un šo portālu vērtēju kā nopietnu. Lai veicas!
06.05.2010 11:24
Dīvaini, meitenes, dīvaini. Teātrī iepazīties ar vīrieti???????? Manuprāt, pilnīgi neiespējami un sireāli. Vai kāda ir redzējusi teātrī vīrieti, kas būtu atnācis viens uz izrādi? Tak jau nē. Ar mammu, kundzi vai vismaz draudzeni pie sānim. Un arī tādā situācija vīrietis ir atvests nevis atnācis pats no laba prāta. Ne jau tāpēc, ka būtu kaut kāds neriktīgs, bet tāpēc, ka viņu prioritāšu sarakstā teātris ir topa pašā lejasgalā. Jautājums Lilijai: kāpēc jums liekas, ka teātris nu būtu tā īstā vieta?
Bet vēl par tēmu - ir tāds portāls socionika.
www.socionikaskola.lv Tur ir arī iepazīšanās klubs Skarleta. Man tikai liekas, ka arī tur šiverē vienīgi dāmas, tā kā diez vai kas reāls var notikt.
Kas atliek? Sākt makšķerēt - bet tiešā nevis pārnestā nozīmē. Lai veicas!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv