Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Februāris Vārda dienas Dina, Dinis, Dino, Dins, Diāna
Sarunas
Autors: Misīīī
Pievienots: 30.09.2013.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
30.10.2013 12:07
Aija Tula-Rijkure.Super daktere.
30.10.2013 12:44
nupat lasīju , ka Rijkure uzskata, ka orālais un anālais sekss ir pretdabisks, nu nez vai es pie tik aizspriedumainas ginekoloģes ietu :)))
04.07.2018 17:30
Neiesaku iet pie dakteres Aija Tula Rijkure. Mums ar vīru bija ilgstošas problēmas ar grūtniecību, nekā nevarēju iznesāt auglīti. Problēmu nav atradusi, pārbaudīja tikai ar standarta analīzēm - uz sts un citologija no dzemdes kakla, visas sūdzības par sāpēm urinācijas laikā ignorēja vai ieteica katru dienu dzert antibiotikas. Katru apmeklējumu dzirdēju no dakteres, ka jāpaliek stāvoklī un droši vien, ka viss izdosies. Pēc kāda laiciņa ieraudzījam atkal divas svītriņas un es pierakstījos pie šīs dakteres. Kad iegāju kabinetā, uzreiz mani palūdza apmaksāt apmeklējumu un iedot polisi. Neviens nepainetesējas kāpēc atnācu, daktere vnk lasīja manu kartiņu. Ok, es apmaksāju rēķinu, tad daktere pateica - Jums būs jālieto šīs svēcītes jo jums ir infekcija. Es biju šokā, pateicu, ka pirms atnākt uzcurāju uz testu un tur bija divas svītras, līdz ar to vai es varēšu lietot tādas svēcītes, viņa atbildēja, ka jā, lai bērns nedzīvo infekcijā un viņa uzskata, ka būs labāk lai šī grūtniecība pārtrauktos. Gribēju raudāt, jo es jau zaudēju bērnus. Rezultātā svēcītes es neesmu pirkusi, jo aptiekā noskaidroju, ka pirmajā trimestrī aizliegts lietot šīs svēcītes. Droši vien gribēja nogalināt manu bebīti. Labi svēcītes, bet man netika sniegtas nekādas rekomendācijas par grūtniecību ne par vitamīniem, ne par ko citu, ne par to, ka man tālāk rīkoties, kad atnākt atkārtoti sakarā ar grūtniecību. Daktere atbildēja caur zobiem, negribēja atbildēt uz jautājumiem par infekcijas bistamību grūtniecības laikā. Vēlāk noskaidrots, ka tā bija bakteriālā vaginoze, kas netiek ārstēta grūtniecības laikā, it īpaši pirmajā trimestrī. Tiem, kas grib iet pie šis dakteres atgadinu, ka viņai būs galvena nauda, galvenais uzreiz samaksāt tos 30 euro par konsultāciju. Šausmas. Viņa strādā veselības centrā Vita Možumsā, Bruņinieku ielā 8 un vēl Mežciemā mfd. Tur tīri bizness notiek. Žēl, ka neviens viņu nekontrolē.Iztērēju daudz naudas, bet slimība netika izarstēta, plus novēlēja pazaudēt bērnu.
18.10.2013 20:05
Dr.Matule ARSā, bet viņa ir maksas daktere.
03.10.2013 12:00
Pirmkārt tā kā esat sieviete kādēļ nevaicājiet jau esošajai ginekoloģei?
Otrkārt viss atkarīgs no tā vai esat apdrošināta, vēlaties maksas pakalpojumus vai valsts apmaksātos. Esmu septītajā mēnesī, ginekoloģe ir dievīga,bet ellīgi stingra, pieņem Vaivaros, bet sonogrāfijas taisu Medicīnas centrā, vingrošana un vecāku skola savukārt ir veselības centrā Elite. Pavaicājiet drīzāk māmiņām, kas Jums apkārt, visi slavē Veselības centru 4, tur esot burvīgs personāls un fizioterapeiti īpaši.
20.10.2013 22:08
Tādēļ, ka ginekoloģe, kuru apmeklēju līdz šim atrodas citā pilsētā. Un tomēr šobrīd,kad pie ārsta jāstaigā biežāk, labāk izvēlēties ārsti, kas ir pie rokas un tepat blakus Rīgā!
Pateicoties ieteikumiem, tādu esmu atradusi. Man ļoti patīk Dr. Č.Karimova :)
02.10.2013 13:46
Paldies par ieteikumiem! Pēc ilgām pārdomām un paļaujoties uz savām iekšejām sajūtām, esmu izvēlējusies Dr. Č.Karimovu, jau pierakstījos uz vizīti un pirmdien varēšu pārliecināties vai mana izvēle ir pareiza, bet domāju,ka viss būs kārtībā. Galvenais, lai daktere ir saprotoša, ar vēlmi iedziļināties manā un bērniņa veselībā un parūpēties, lai ar mums viss būtu kārtībā! :)
01.10.2013 12:03
Un kā ir ar klīniku KZS, varbūt kādai ir atsauksmes tieši par turienes speciālistiem?
01.10.2013 12:38
Apmeklēju dakteri Žaneti Bīgestāni KZS klīnikā (pieņem arī ARSā). Biju pie viņas arī uzskaitē. Biju ļoti apmierināta gan ar dakteri, gan klīnikas vidi, to, ka visas pārbaudes varēja veikt uz vietas, bija arī savs procedūru kabinets.
Te gan nav līguma ar valsti, taču darbojas apdrošināšanas polises, ja tādas ir.
19.10.2013 10:42
KZS ir brīnšķīga daktere K.Skrodele, ja neskaita to, ka ik reizi turp aizejot, jāsamaksā ir Ls 65,00 - Ls 85,00. It kā vizīte maksā aptuveni Ls 30,00 bet vienmēr daktere atrod kko tādu, kas it kā nav kārtībā, kas it kā vēl jāapārstē un nez kāpēc tas netiek izārstēts mēneša vai divu laikā, bet ievelkās uz krietni ilgāku laiku lai tik būtu pamats atkal pārbaudīties, atkal taisīt analīzes un atkal maksāt tos Ls 85,00. Finālā uz šo klīniku vairs neeju.
01.10.2013 09:51
Es biju grūtniecības uzskaitē pie Dr. Č.Karimovas no Veselības centrs 1 (Veselības nams 5), biju ļoti apmierināta. Starp citu, viņai ir arī līgums ar valsti.
Taču,manuprāt, būtiskākais šobrīd Tev ir ļauties un uzticēties - paļaujies,ka viss notiek dabiski un labi, tā kā tam jānotiek un tici,ka jebkurš ārsts,pie kura Tu stāsies uzskaitē, būs tieši Tev un mazajam vislabākais konsultants Jūsu īpašajā Gaidīšanas laikā! :)
30.09.2013 15:52
Noteikti iesaku dakteri Santu Lausku. Gadiem eju un esmu ļoti apmierināta.Daketer strādā klīnikā Medeora,visa vajadzīgā informācija arī tur ir atrodama.Starp citu iesāku iet pie dakteres tieši,kad biju stāvoklī,un daktere bija tik jauka,ka vienmēr ejot prom vēlējos kaut vizītes laiks būtu ilgāks.
30.09.2013 14:54
Iesaku Elīnu Bērziņu, kas strādā P.Stradiņa dzemdību nodaļā, kā arī ir privatprakse, internetā var viņu atrast
30.09.2013 14:35
Tevi interesē ginekoloģe, kurai ir līgums var valsti vai arī tam nav izšķirošas nozīmes?
30.09.2013 15:26
Principā gribētu valsts iestādi, taču kur ir labs serviss, laba attieksme utt.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv