Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  23. Augusts Vārda dienas Ralfs, Valgudis, Vitālijs
Sarunas
Autors: Baiba
Pievienots: 09.03.2012.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
22.08.2017 21:48
Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ .
Es esmu cilveks ar labu moralo raksturu, kas palidz cilvekiem, kam
nepieciešama naudas visas pasaules valstis, jo no maniem finanšu
aizdevumi. Tatad, ja jums ir nepieciešams kredits, lai iegadatos
Automašinu, Motociklu ...vai atjaunot jusu dzive , jus meklejat
aizdevumu vai nu atjaunot savu darbibu vai nu istenot projektu, vai nu
jus nopirkt dzivokli, es esmu persona, kas sniedz aizdevumus sakot no
2.000€ lidz 500.000€ jums var atmaksat vairak neka 1 lidz 15 gadiem
uz visam personam, kuras var izpildit nosacijumus. Mans procentu likme
ir 2% gada. Sazinieties ar mani, ja jus interese . E-pasts :
veronica.dina@inbox.lv
10.08.2017 09:17
Šis kungs tiešām nemāna un neko nesola bet strādā ar labiem rezultātiem: http://dziedinu.lv/
07.08.2017 22:01
Kāpēc tad teikumu konstrukcija un lietotie izteicieni " kopē " pēcīša stilu?
Pūšļotājiem gan pienāktos saprast ; cilvēki, kas dzīvojuši padomju laikos nav bez atmiņas. Ieraugot klaji kliedzošus, bezkaunīgus un pretīgus melus " padomju laikos visu deva par velti ", viņi momentā atpazīst bezkaunīgu meli! Tieši tie cilvēki arī visbiežāk apmeklē pūšļotājus. Protams, pie bezkaunīgiem meļiem, kuri nesajēdz ko dir#, viņi nevēlas apmeklēt nekauņas. Jaunā paaudze mazāk tic pūšļotājiem. Zāğējiet vien zaru uz kura sēžat!
06.08.2017 01:06
Vai kads zin kur tagad pienem dziedniece Sarmite ,agrak vina pienema Lacplesa iela.
04.08.2017 03:16
Vai tev vajadzīgs aizdevums? JA JĀKAS SABIEDRIS UZ EMAILU:
Aizdevuma aģents: Larry Buknor
Tīmekļa vietne: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
E-pasts: worldbestloans@gmail.com
Paldies.
03.08.2017 01:40


Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ .
Es esmu cilveks ar labu moralo raksturu, kas palidz cilvekiem, kam
nepieciešama naudas visas pasaules valstis, jo no maniem finanšu
aizdevumi. Tatad, ja jums ir nepieciešams kredits, lai iegadatos
Automašinu, Motociklu ...vai atjaunot jusu dzive , jus meklejat
aizdevumu vai nu atjaunot savu darbibu vai nu istenot projektu, vai nu
jus nopirkt dzivokli, es esmu persona, kas sniedz aizdevumus sakot no
2.000€ lidz 500.000€ jums var atmaksat vairak neka 1 lidz 15 gadiem
uz visam personam, kuras var izpildit nosacijumus. Mans procentu likme
ir 2% gada. Sazinieties ar mani, ja jus interese . E-pasts :
veronica.dina@inbox.lv
31.07.2017 10:29
DZIEDNIEKIEM,EKSTRASENSIEM DAVANA DZIEDINAT CITUS IR NAKUSI NO DIEVA PAR VELTI,TADEL ISTS,PATIES DZIEDNIEKS NE KAD NO SAVIEM APMEKLETAJIEM NE KADU SAMAKSU NEPRASIS,JO SIS TALANTS VINAM PASAM NE KO NAV MAKSAJIS,PROTAMS,JA KADS KA PATEICIBU PAR DARBU IEDOD,TAS SAVADAK,BET VISSI KAS PAR DARBU PRASA SAMAKSU IR CILVEKU KRAPNIEKI,KAS NAUDA GRIB TIK IEDZIVOTIES!
04.08.2017 00:11
Izskaties pēc mammītes no cāļa;). Kaut kas jau viņiem jāmaksā par telpu utt. Tas ka prasa samērīgu samaksu, ir normāli. Ja lielu cenu prasa cilvēki ar tumšu pagātni, kuri attīrot klientu naktīs= jābēg pa gabalu. Netīrus nodomus viegli sajust!
05.08.2017 18:39
Katram cilvekam ir savi talanti, kadi nu kuram tie ir, ja talantu neattīsta, talants paliek neattīstīts. Dziedniekiem tieši tapat, visu laiku ir jamacās, jāiet lidzi laikam, jasaprot kada enerģētika kurā laikā valda. Jābut savā vidē starp savējiem.
Vai jus savā darbā strādājat par velti? No kādiem līdzekļiem pārtiekat? Veca domašana jums ir, dzivojat padomju laikos, kad visu deva par velti, Tads nosodījums nāk no jums, kas jums daļas cik kurš pelna, un cik kurš ko zog.
06.08.2017 03:38
Tu neesi gadījumā pašpasludinātais pazudušo cilvēku meklēšanas "ekstrasenss" Pēteris? Tas arī melo par to ka padomju laikos visu deva par velti. Tādi ir tie "ekstrasensi". Par velti bira ieguldījumi 90 o gadu ieguldījumu firmelēs!
07.08.2017 07:43
Neesmu ne Peteris, ne ekstrasenss, vienkārši sekoju lidzi procesiem,kā mainās energētika, kā mainās cilveki. Cilveks parada savu būtibu rakstot par citiem, nu tad luk, dusmas, naids, alkatība, skaudiba, nenovidiba, tas laužas lauka no I un U viesu nikiem. Saciet stradāt ar sevi, lai ir rezultāts, nevis gaidiet no citiem kad viņi jums sakārtos dzivi. Tad nebus jāviļās citos cilvēkos un nebūs citi jasaukā par krāpniekiem, Prasiet atbildibu par savu dzivi no sevis,
24.07.2017 11:14
Šeit gribu padalīties ar savu pieredzi un izteikt pateicību dziedniecei Līgai. Jāsaka, ka agrāk neticēju ne dziedniekiem, ne ekstrasensiem. Taču, kad esi apmeklējis dažādus ārstus un tie nav spējuši tev palīdzēt, tad nolēmu pievērsties netradicionālām metodēm. Tā internetā meklēju labu masieri, kas varētu mani atbrīvot no mūžīgajām muguras sāpēm. Informācijas jau ir ļoti daudz, bet mani piesaistīja un uzrunāja mājas lapa www.lirimassage.lv. Tur plaši aprakstīts, kādus tieši pakalpojumus varu saņemt. Pierakstījos pie Līgas uz muguras masāžu un vēlāk arī uz reiki seansiem. Tagad kad aiz muguras ir jau pieci muguras masāžas un četri reiki seansi, varu sajūsmā kliegt URRĀ! Mugura vairs nesāp, radies dzīvotprieks, esmu pacilātā garastāvoklī un tā, mīļie draugi, ir kolosāla sajūta. Tagad varu pateikt milzīgu PALDIES cilvēkam, kas man palīdzēja. Pie tam samaksāju daudz mazāk nekā apmeklējot neskaitāmās bezrezultatīvās procedūras pie ārstiem. Esmu arī mainījusi savu skepsi pret dziednieku spējām. Laikam tikai katram mums jāatrod savs dvēselei tuvs dziednieks un es to esmu atradusi. Var būt kādam vēl var noderēt, tāpēc atstāju viņas koordinātes – Līga 26784588 Rīgā. Cik es zinu, tad viņa arī pieņem Talsos.
26.07.2017 13:24
cik viņa prasa?
22.07.2017 15:57
Gribu padalīties informācijā par "dziednieci" Inesi Feldmani, iesaku nebraukt pie viņas un netērēt savu laiku un ļoti daudz naudas, ko viņa prasa par 10 seansiem, tas ir 450 eiro. Dziedinot no attāluma, kas ir pilnīgās muļķības un krāpšana. Sola debesu brīnumus, bet tika pieķerta seansa laikā runājam pa telefonu un kā jau zinām, tad divus darbus vienlaicīgi darīt nevar. Krāpniece un negodīga sieviete, no dziednieces tur pat smakas nav. Protams, domājiet un spriežat paši!
19.07.2017 14:05
Vai kāds var ieteikt labu tarologu?
20.07.2017 16:45
Iesaku tarologu Aiju Rīgā,nebūsi vīlusies!Bij man dzīvē tāds periods, kad sāku meklēt palīdzību pie kāršu licējām, pēc ieteikuma griezos pēc palīdzības pie Aijas un varu pateikt, ka 98 procenti pateica patiesību.Vēl man patīk, ka viņa arī iesaka kā rīkoties,lai nesaskartos ar nepatīkamām situācijām.Viņa ir arī psihologs, un kas man patīk visvairāk, ja viņa ir izbraukusi uz ārzemēm, tad liek kārtis arī skype un arī tad rezultāts satriecoši precīzs.Ar prieku padalos ar viņas tel.nr.25502423.
20.07.2017 20:33
Cik viņa prasa?
Kārtis man labi izlikuši tikai 2 cilvēki, abi nesertificēti un nesauca sevi par logiem. Viens bija arbitektūras students, kuru atradu angļu forumā priekš ASV auditorijas; no 8 konkrētiem jautājumiem visus atbildēja precīzi,just for fun ( bet tur ir talants baigais apakšā) un ar loğiku vien tas nebija atbildams. Otra bija večiņa, kura izlika piepeļņai pie pensijas, noteiktās dienās un laukos.Tas
čalis diemžēl pārskaitījumu nepieņēma, bet kārtis savu paņem vienmēr. Ja prot angliski un krieviski, daudz ko par velti var atrast, par ko te prasa simtus.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv