Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: publicitātes foto
Pievienots: 20.06.2018.

Ja jau stāstā iepīta Malaizija un Ceilona (tagad Šrilanka), tad jau tas būs kaut kas eksotisks un vasarīgs – labs ievads vasarai. Tā nodomājām izvēloties...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
13.07.2018 15:07
Vairāk lasīju ar sirdi, nerokot nekādus politiskus , mantiskus, nacionālus utt.cēloņus.
Lakšmi- izprecināta sieviete.Dimpla- apprecējusies aiz mīlestības.Kā veidojas un noslēdzas viņu dzīves....?
Grāmata ne par notikumiem,bet par cilvēku jūtām, iekšējo pasauli - kas lika domāt, vērtēt ,analizēt. Neko neuzspiežot, ļaujot vilkt paralēles ar pašas garīgo spēku, viedokli , savām piedzīvotajām veiksmēm, mīlestību, ciešanām , nodevību.
Rosināja vēlmi un iespēju uz savu pašas dzīvi , uz savu varēšanu un savu nevarību, paskatīties ar citu- daudz redzīgāku skatienu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv