Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Decembris Vārda dienas Hilda, Teiksma
Vēl raksti par tēmu: ziemassvētki

Pēdējos gados kā īpašs kārums dziedātājas Jolantas Gulbes-Paškevičas mājās top Ziemassvētku kēkss, kas ar savu izteikto smaržu vairo svētku sajūtu.

  Lasīt vairāk >>
23.12.2015.

Mūsu arhīvos paslēpušās daudz ierastas un neparastas receptes, kas iederētos arī uz gaidāmo svētku galda. Ieskaties!

  Lasīt vairāk >>

Konkurss noslēdzies! Esam sarūpējuši konkursu, kurā laimīgais uzvarētājs, atkārtojot šiem Ziemassvētkiem izvēlēto pantiņu, saņems jauku svētku komplektu no Pal..

  Lasīt vairāk >>
23.11.2015.

Rudenīgi drēgnajās dienās tā vien gribas ienest mājā siltumu un tuvojošos svētku noskaņu. Vispatiesākais prieks, ja tiek darināts kaut kas pašu rokām. 

  Lasīt vairāk >>

Gandrīz ikviens no mums bērnībā patiesi ir ticējis tam, ka Ziemassvētku vecītis ir īsts. Taču pienāk laiks, kad sastopamies ar skarbo realitāti - vecīša nav.

  Lasīt vairāk >>
22.12.2013.

Laika līdz gada gaidītākajiem un sirsnīgākajiem svētkiem atlicis pavisam maz, tāpēc te būs dažas vienkāršas idejas, kā ap sevi uzburt svētku noskaņu!

  Lasīt vairāk >>
20.12.2013.

Vai tu bērnībā rakstīji vēstuli Ziemassvētku vecītim? Trīs mūsu bijušo interviju varoņi atkal, vai pirmo reizi, mēģina to darīt. Sapņo līdzi un priecīgus svētkus!

  Lasīt vairāk >>
18.12.2013.

Izmēģinām īpašus matu kopšanas un veidošanas līdzekļus - matu taisnotāju, kas procedūras laikā ne vien iztaisno matus, bet arī atjauno to struktūru, pabarojot matus ar argāna eļļu un citiem labumiem.

  Lasīt vairāk >>
13.12.2013.

Piektdien, 20.decembrī, plkst. 16:00 Fantasy Park Riga sagaidīsim Ziemassvētku vecīti ar dāvanām!

  Lasīt vairāk >>

Konkurss noslēdzies! Piedalies aptaujā - atbildi kādas dāvanas gribētu saņemt un kādas uzdāvināt - un laimēt dāvanu karti no Veselības centra KRIO !

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv